tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Promocja przedłużona! Kup motocykl Bajaj i zgarnij kurtkę lub kask za free!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Promocja przedłużona! Kup motocykl Bajaj i zgarnij kurtkę lub kask za free!

Autor: Informacja reklamowa 2018.11.05, 15:59 Drukuj

Promocja w salonach dealerskich Bajaj zostaje przedłużona. Przy zakupie motocykli Dominar 400 lub Pulsar NS 125 możesz otrzymać kurtkę lub kask gratis.

Dominar 400 promo

W związku z dużym zainteresowaniem importer motocykli Bajaj zdecydował o przedłużeniu promocji na zakup motocykli Dominar 400 i Pulsar NS 125.  Zasady pozostają te same - do 15 listopada, przy zakupie Dominar 400, otrzymasz w prezencie funkcjonalną kurtkę motocyklową Modeka Pace o wartości 520 zł. Natomiast kupując motocykl Pulsar NS 125 w cenie motocykla gratisem jest kask RMT 956 Grid, o wartości 315 zł. Zachęcamy do skorzystania z promocji. Więcej informacji u najbliższego dealera oraz na www.bajaj.pl

Pulsar NS125 promo


Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę