tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Dealerzy Harley-Davidson szykują się do trzeciej edycji konkursu "Bitwa Królów" NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Dealerzy Harley-Davidson szykują się do trzeciej edycji konkursu "Bitwa Królów"

Autor: Informacja prasowa 2016.10.18, 10:42 Drukuj

OXFORD (Październik 2016) - Salony Harley-Davidson® w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce (obszar EMEA) przygotowują się do zaprezentowania swoich umiejętności budowania motocykli custom w trzeciej edycji konkursu "Bitwa Królów", którą zwieńczy ukoronowanie najlepszego "Króla Custom" w roku 2017. Platformą modyfikacji w tym konkursie, ogłoszonego największym konkursem tego typu w branży, będzie customizacja dowolnego modelu Harley-Davidson Sportster® z rodziny Dark Custom: Iron 883™, Forty-Eight® lub Roadster™.

Harley-Davidson ogłosił tegoroczną edycję "Bitwy Królów" podczas organizowanych co dwa lata targów motocyklowych Intermot w Kolonii (Niemcy), gdzie na stoisku Harley-Davidson Dark Custom prezentowano wiele kreacji custom na bazie motocykli tej marki.

Trzecia edycja "Bitwy Królów" obejmie okres od października 2016 do listopada 2017 roku. W tym czasie pracownicy autoryzowanych salonów Harley-Davidson z obszaru EMEA staną do walki o wykazanie się największą oryginalnością i talentem do modyfikacji modeli Dark Custom z rodziny Sportster. Pierwszą częścią konkursu będzie etap krajowy, który wyłoni zwycięskiego "Króla Custom" na każdym z rynków. Następnie zwycięzcy krajowi zmierzą się w bezpośrednim pojedynku. Głównemu laureatowi zostanie wręczona prestiżowa nagroda, co nastąpi na targach EICMA we Włoszech, jednych z najbardziej prestiżowych targów motoryzacyjnych na świecie, w listopadzie 2017 roku.

W tej edycji Bitwy Królów platformą do modyfikacji będą motocykle z kultowej serii Sportster produkowanej nieprzerwanie od 1957 roku. To jedna z najpopularniejszych linii Harley-Davidson i najczęściej modyfikowane przez właścicieli maszyny. Motocykle takie jak Iron 883, Forty-Eight czy Roadster stanowią idealne "czyste płótno" do zaprezentowania talentów pracowników salonów Harley-Davidson.

Według Mike'a Jonhstone'a, dyrektora ds. marketingu Harley-Davidson EMEA, "Konkurs 'Bitwa Królów' z roku na rok rozwija się i doskonali, czego dowodzi fakt, że w tym roku startuje w nim 211 salonów, podczas gdy w ubiegłym roku było ich 150. Inspirujące spersonalizowane motocykle spotkały się z ogromnym zainteresowaniem, czego wyrazem było ponad 65 000 głosów oddanych w konkursie w 2016 roku, oraz pozwoliły ujawnić prawdziwe talenty drzemiące w pracownikach naszych salonów.

W tym roku zachęcamy dealerów Harley-Davidson do nadania własnego stylu modelom Iron 883, Forty-Eight lub Roadster w sposób, który w pełni odda ich wszechstronność i indywidualizm.

Wszyscy technicy w naszych salonach są niekwestionowanymi "Królami Custom" i ekspertami w dziedzinie customizacji motocykli. Harley-Davidson ma bogate dziedzictwo na tym polu i jest liderem sceny custom wraz ze swoimi motocyklami łączącymi styl, funkcjonalność i dostępność. Dysponując solidną siecią ekspertów od customizacji i dostępem do ponad 10 000 oryginalnych części i akcesoriów, z niecierpliwością czekamy na niezwykłe zgłoszenia konkursowe."

Dark Custom to nowoczesne, undergroundowe oblicze marki, minimalistyczne w zakresie wyposażenia i utrzymane w klasycznym stylu. Surowe i wykończone w oryginalny sposób motocykle Dark Custom to maszyny dla tych, którzy jeżdżą własnymi ścieżkami, dzięki czemu mogą dać ujście swojej buntowniczej duszy i być na drodze na swoich zasadach. Motocykle Dark Custom charakteryzuje matowe lub przyciemnione wykończenie, elementy w stylu vintage oraz atrakcyjna cena, która ma skusić do zakupu nowych klientów marki.

Dowiedz się więcej o konkursie "Bitwa Królów" na: www.h-d.com/customkings

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę