tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Dani Pedrosa zawiesza testy z KTM, musi być operowany NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Dani Pedrosa zawiesza testy z KTM, musi być operowany

Autor: Janusz Bębenek 2019.01.10, 13:22 1 Drukuj

Nowy sezon nie zaczyna się dla Daniego Pedrosy zbyt dobrze. Zamiast spędzić najbliższe miesiące na torze i w boksach KTM, spędzi je prawdopodobnie w szpitalach. Czeka go poważna operacja obojczyka.

Długa kariera zawodnicza na najwyższym poziomie odcisnęła niestety trwałe ślady w ciele filigranowego zawodnika. Dani Pedrosa kilkukrotnie łamał obojczyk, który obecnie jest już w tak złym stanie, że ostatnio po prostu znów pękł w dwóch miejscach i nie potrzebował do tego wypadku. Hiszpana czeka teraz poważna operacja, której celem jest naprawa całej struktury kości.

__________________________________________

Lekarze chcą przywrócić prawidłowy obieg krwi w tym rejonie, używając do tego celu komórek macierzystych. Tylko w ten sposób kości mogą się zrosnąć w prawidłowy sposób. Bez właściwego ukrwienia pojawia się w nich osteoporoza i wysoka łamliwość. Można więc powiedzieć, że Dani przejdzie kapitalny "remont" prawego obojczyka.

To niestety wymaga czasu i wielomiesięcznej rehabilitacji. Dani nie weźmie wtedy oczywiście udziału w testach KTM, na co bardzo liczył. Austriacki team bardzo wspiera swojego kierowcę testowego, dając mu tyle czasu na pełne wyzdrowienie, ile będzie potrzebował.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę