tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Czy mając małe umiejętności warto wybrać się na szkolenie enduro? NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Czy mając małe umiejętności warto wybrać się na szkolenie enduro?

Autor: M.B. 2017.05.09, 08:50 Drukuj

Wypadki się zdarzają, nie trzeba nikomu tego mówić. Czasami winny jest czysty przypadek, czasami jest to brawura, ale najczęściej po prostu brak umiejętności. Na przypadki nie mamy wpływu, brawurę eliminujemy większą wyobraźnią, a brak umiejętności szkoleniami. 

Pogoda za oknem robi się co raz lepsza. Nawet ci, którzy dali odpocząć swoim maszynom przez zimę, już na pewno je odkurzyli i zaczęli jeździć. Jak co roku wraca temat bezpieczeństwa, także w enduro czy MX, szczególnie po przykrym wypadku Tomasza Golloba, któremu życzymy szybkiego powrotu do pełni zdrowia.

NAS Analytics TAG

Marcina możecie kojarzyć z jego zabawnej relacji z Rajdu Tukan.

Autor, po złamaniu obojczyka, zabrał się za podnoszenie kwalifikacji w jeździe terenowej i pojechał na szkolenie do Enduro Krzeszowice. Nie kryje, że jego umiejętności wysokie nie są i w humorystyczny sposób komentuje swoje wrażenia z wypadu. Zresztą, zobaczcie sami:

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę