tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Co si dziao po zakoczeniu GP Argentyny? Kto i co powiedzia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
motul belka 950
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG

Co si dziao po zakoczeniu GP Argentyny? Kto i co powiedzia

Autor: Jarek Benito Czech 2018.04.09, 10:58 4 Drukuj

Pech mistrza świata zaczął się od zgaśnięcia silnika w jego motocyklu przed samym startem wyścigu. Jak tłumaczy zawodnik Repsol Hondy, gdy zgasł mu motocykl, zapytał się wirażowego, co powinien zrobić. Ten nie miał pojęcia, natomiast drugi rzekomo pokazał mu kciuk skierowany w górę, co na całym świecie odbierane jest jako OK. Na poniższym filmie niczego takiego się nie dopatrzyłem, a dwóch biegało w okolicy MM93 i mogli cokolwiek zrobić, czy powiedzieć.

Wirażowi maja kontakt z dyrekcją wyścigową. Noszą słuchawki z mikrofonem i Marquez mógł pomyśleć, iż kciuk przedstawiciela obsługi toru zamyka sprawę. Więc Marc złamał regulamin, nikt z obsługi go nie pokierował, kara została zasądzona, a z decyzją sędziów się niby nie dyskutuje. Dyrekcja wyścigowa składa się z bardzo doświadczonych osób. Był mocno zdziwiony, gdy na wyświetlaczu swojego motocykla zobaczył RIDE THROUGH, czyli kara przejazdu przez depo. Może trochę na wyrost…zdania są podzielone, lecz tego nikt już nie zmieni.

Wywołanie wojny z Rossim.

Hiszpan twierdzi, iż złapał uślizg na mokrej części toru i nie mógł tego uratować. Brzmi i wygląda wiarygodnie, choć nie dostosował prędkości do panujących warunków i mandat się należy. Płatność w ciągu siedmiu dni, przelewem, na poczcie, lub w banku.

Co się działo dalej, już wiecie. Że Marquez jeździ niebezpiecznie, że on sam się go boi, że cały weekend jeździ niebezpiecznie, że ciągle kogoś zdejmuje z toru… Vale zaczął się skarżyć, iż jak tak dalej pójdzie, to może być bardzo niebezpiecznie. Finalnie Rossi nie przyjął przeprosin, a mediom przekazał swoje myśli w krótkim wywiadzie.

Zapomniał o swoich agresywnych ruchach wobec wielu rywali. Rossi grzeczny nigdy nie był, ale zrobienie z siebie ofiary, to zdecydowana przesada.

Tylko Uccio, niczym Frank Farmer (Kevin Costner) w filmie Bodyguard, dzielnie chroni swojego przyjaciela Valentino.

Marc jechał bardzo ostro, zdecydowanie przeginał na każdym kroku, ale mówienie że specjalnie uderzył w Rossiego, by ten się przewrócił, jest nadinterpretacją. Ta batalia się dopiero zaczyna i w Austin zobaczymy jest dalszą część, czego jestem wręcz pewien. To będzie wojna pomiędzy Włochami i Hiszpanią.

Już Aleix Espargaro, który również "miał styczność" z Marquezem stwierdził, iż Petrucci mocniej w niego uderzył…oliwa się leje do ognia, choć Aleixa nie możemy podejrzewać o polityczne zagrywki i chęć nakręcenia atmosfery.

DaSg-OPXcAIH-uB

I tu pojawia się Cal Crutchlow - bohater wyścigu. Wygrał zasłużenie i skład na podium był bardzo imponujący. Wraz z Zarco, Rinsem i Millerem zaprezentowali wspaniałą walkę, ale nie o tym chciałem.

Konferencja prasowa po wyścigu. Klasyka gatunku i pierwsze pytanie do zwycięzcy…a Cal pyta:

"Przepraszam, a gdzie są wszystkie media? Ja wygrałem wyścig. Wraz z kolegami walczyliśmy do ostatniego metra i pokazaliśmy kunszt ścigania. Należy nam się szacunek, a tu nikogo praktycznie nie ma. Szukają sensacji. W związku z tym, nic nie mam do powiedzenia."

Jest to w pełni zrozumiałe moim zdaniem. Wszyscy dziennikarze rzucili się do Marqueza i Rossiego, co mogło poczekać. Cal walnął focha i zamknął temat. Słusznie?

MotoGP już było bardzo emocjonujące, a po wprowadzeniu wątku rodem z brazylijskiego serialu, może być ciekawiej. Czy lepiej? Cholera wie, ale ciekawiej na pewno. A internet długo nie czeka z szyderstwem.

30265087 10160013111035417 6286945035122466244 n

30442734 10209833222221921 3284574719197577216 n

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 4
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

motul belka 420
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    motul belka 950
    NAS Analytics TAG
    na gr