tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Chcia ukra babci telefon. Dosta seri ciosw wasnym kaskiem [FILM]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Chcia ukra babci telefon. Dosta seri ciosw wasnym kaskiem [FILM]

Autor: Raff 2020.08.14, 18:59 Drukuj

Istnieje mit, że starsze panie, jako osoby bezbronne, są łatwym celem ataku. O tym, że to twierdzenie nie ma w sobie nic z prawdy, łatwo przekonać się idąc na jakąkolwiek prorządową demonstrację - moc babć jest tam wyczuwalna i przytłaczająca.

Bohater tego filmu nie jest zapewne świadomy potęgi babcinego oporu, ponieważ próbował odebrać telefon nie tylko w pojedynkę, ale także bez żadnych narzędzi. Babunia wykazała się jednak niezłym refleksem i ponadprzeciętną walecznością, okładając oprawcę jego własnym kaskiem.

NAS Analytics TAG

Młody rabuś, kiedy już wyjdzie ze szpitala, będzie musiał przerzucić się na koksów z dyskoteki. Tak bezpieczniej.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr