tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Brutalny napad na rowerzyst w Gdasku. Pom odnale sprawcw! [FILM]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Brutalny napad na rowerzyst w Gdasku. Pom odnale sprawcw! [FILM]

Autor: Redakcja 2019.10.18, 18:40 3 Drukuj

Nie jest to temat motocyklowy, ale warto pomóc odnaleźć bandytów, którzy robią takie rzeczy. Kierowca volkswagena specjalnie najechał na rowerzystę, omal nie potrącając przy okazji pieszych.

Wiemy, że rowerzyści potrafią dopiec do żywego, ale co by nie mówić, to także kierowcy jednośladów. Wielu z nas łączy pasję motocyklową z rowerową, dlatego postanowiliśmy opublikować ten materiał z nadzieją, że ktoś pomoże schwytać sprawcę.

NAS Analytics TAG

Sytuacja miała miejsce w Gdańsku. Kierowca Volkswagena z nieznanego powodu gonił rowerzystę. Najpierw przejechał za nim po przejściu dla pieszych, a następnie z rozmysłem najechał na niego na chodniku.

Na filmie widać, że pasażer samochodu zadaje potrąconemu rowerzyście kilka ciosów, następnie wsiada do auta, które odjeżdża. Jeśli ktoś z was miałby informacje, które mogłyby pomóc ująć bandytę, prosimy o kontakt z policją.

Jak dotąd nie tylko nie udało się znaleźć sprawców brutalnego napadu, ale także poszkodowanego rowerzysty.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze 2
Poka wszystkie komentarze
Autor: pawe 20/10/2019 10:58

ze spoeczestwa*

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr