tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Charley Boorman uleg wypadkowi, poama obydwie nogi
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Charley Boorman uleg wypadkowi, poama obydwie nogi

Autor: Beavis 2016.02.18, 15:02 1 Drukuj

Gwiazda motocyklowego dokumentu "Long Way Round" połamała obydwie nogi w wypadku motocyklowym w Portugalii.

Kojarzycie gościa, który jechał razem z aktorem Ewanem McGregorem (Obi-Wan Kenobi z "tych gorszych" Gwiezdnych Wojen) na dwóch GS-ach z Londynu do Nowego Jorku? Film dokumentalny był emitowany w odcinkach także w Polsce, pod oryginalnym tytułem "Long Way Round". Wczoraj Charley poinformował, że połamał obydwie nogi podczas prezentacji prasowej nowego Triumpha Explorera w Portugalii.

NAS Analytics TAG

Detale dotyczące wypadku nie są znane, wiadomo, że Brytyjczyk uderzył w inny pojazd. Lokalna policja ustala przyczyny zdarzenia. Boorman pisał na swoim Twitterze, że czuje się (delikatnie ujmując) słabo, ale z miejsca zaczyna pierwszy dzień rehabilitacji. Ze wstępnych informacji wynika, że obrażenia są poważne, ale Charley wróci do zdrowia, czego serdecznie mu życzymy.

Dokumentalista i prezenter telewizyjny w zeszłym roku został ambasadorem marki Triumph, po latach współpracy z BMW. Boorman nie był jedyną gwiazdą promującą brytyjską markę, jej ambasadorem został w 2014 roku człowiek potrafiący zjeść wszystko, Bear Grylls. Triumph współpracuje także z Davidem Beckhamem i hollywoodzkim aktorem Ryanem Raynoldsem (ten ostatni jest ponoć fanem Bonnevilla).

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr