tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Long Way Up. Czy Boorman i McGregor znw wyrusz w podr dookoa wiata?
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Long Way Up. Czy Boorman i McGregor znw wyrusz w podr dookoa wiata?

Autor: Raff 2018.08.06, 17:38 Drukuj

Jest duża szansa, że Charley Boorman i Ewan McGregor ponownie wyruszą w świat. Boorman uchylił rąbka tajemnicy na swoim Instagramie, gdzie użył hashtagu #LongWayUp.

Dwie serie przygód Boormana i McGregora - Long Way Round i Long Way Down, przyciągnęły tysiące widzów i wywołały prawdziwy boom na turystykę motocyklową. Abstrahując od potężnego zaplecza logistycznego, na jakie mogli liczyć obaj aktorzy, wykonali oni naprawdę dobrą robotę - program oglądało się z zainteresowaniem.

NAS Analytics TAG

W pierwszej serii Boorman i McGregor pokonali 30 tys. kilometrów dookoła świata. Podróż trwała od 14 kwietnia do 29 lipca 2004 r. Druga, Long Way Down, trwała od 12 maja do 4 sierpnia 2007r. Podróżnicy przmierzyli w tym czasie kontynent afrykański.

Ogromna popularność serii była niejednokrotnie powodem nacisków ze strony fanów na stworzenie trzeciej serii. Choć zarówno Boorman, jak i McGregor konsekwentnie zaprzeczali takim planom, wiele wskazuje na to, że mogą one dojść do skutku. Podczas niedawnej premiery filmu Ewana McGregora "Christopher Robin" Charley Boorman na swoim Instagramie napisał, że nie może się już doczekać Long Way Up. Skoro było Long Way Down, czy oznacza, to że czeka nas kolejna seria?

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr