tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Barton Eko Energy - elektryczny skuter na testach w Ścigaczu NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Barton Eko Energy - elektryczny skuter na testach w Ścigaczu

Autor: Redakcja 2018.06.13, 16:16 Drukuj

Kolejną nowością, która niedawno zasiliła nasz park maszyn testowych, jest elektryczny skuter Barton Eko Energy. Niewielki, ale bardzo dobrze wystylizowany pojazd robi u nas furorę - każdy chce się przejechać!

Producent obiecuje 60 km na jednym ładowaniu, a pokonanie tego dystansu kosztuje niewiele ponad złotówkę. Skuter jest zupełnie bezgłośny i bardzo płynnie oddaje moc.

Spędzimy z nim jeszcze trochę czasu, czekajcie na nasz test!

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę