tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 BMW G 310 GS 2017 - pierwsze szpiegowskie zdjęcia NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

BMW G 310 GS 2017 - pierwsze szpiegowskie zdjęcia

Autor: Beavis 2016.10.03, 11:08 Drukuj

Czy tak będzie wyglądał najmniejszy z rodziny GS?

Włosi z Motociclismo.it jakimś cudem dotarli do trzech zdjęć, które rzekomo prezentują BMW G 310 GS. Jeszcze niespecjalnie mieliśmy okazję pojeździć modelem G 310 R, którego produkcja była regularnie opóźniana, a bardzo możliwe, że zaraz będzie okazja przerzucić nogę przez G 310 GS. Motocykle sfotografowano we włoskiej prowincji Trento.

NAS Analytics TAG

Jednoślady ze zdjęć bez dwóch zdań pasują do rodziny GS i bez dwóch zdań zostały zbudowane na bazie G 310 R (wystarczy popatrzeć na jednostkę napędową i kratownicową ramę). Z boku znalazły się duże panele, przypominające te z R 1200 GS. Tylna sekcja także może kojarzyć się z dużym GS-em. Z przodu na pewno zastosowano większe koło, prawdopodobnie o średnicy 19-cali.

Czy G 310 GS ujrzy światło dzienne w Kolonii? Ciężko powiedzieć, ale nie byłbym przesadnie zdziwiony.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę