tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 BMW G 310 GS 2017 - pierwsze szpiegowskie zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

BMW G 310 GS 2017 - pierwsze szpiegowskie zdjcia

Autor: Beavis 2016.10.03, 11:08 Drukuj

Czy tak będzie wyglądał najmniejszy z rodziny GS?

Włosi z Motociclismo.it jakimś cudem dotarli do trzech zdjęć, które rzekomo prezentują BMW G 310 GS. Jeszcze niespecjalnie mieliśmy okazję pojeździć modelem G 310 R, którego produkcja była regularnie opóźniana, a bardzo możliwe, że zaraz będzie okazja przerzucić nogę przez G 310 GS. Motocykle sfotografowano we włoskiej prowincji Trento.

NAS Analytics TAG

Jednoślady ze zdjęć bez dwóch zdań pasują do rodziny GS i bez dwóch zdań zostały zbudowane na bazie G 310 R (wystarczy popatrzeć na jednostkę napędową i kratownicową ramę). Z boku znalazły się duże panele, przypominające te z R 1200 GS. Tylna sekcja także może kojarzyć się z dużym GS-em. Z przodu na pewno zastosowano większe koło, prawdopodobnie o średnicy 19-cali.

Czy G 310 GS ujrzy światło dzienne w Kolonii? Ciężko powiedzieć, ale nie byłbym przesadnie zdziwiony.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr