tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 BMW G 310 GS raz jeszcze Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

BMW G 310 GS raz jeszcze

Autor: Beavis 2016.10.11, 14:43 Drukuj

Kolejne zdjęcie najmniejszego z rodziny GS.

Myślę, że na tym etapie możemy wziąć za pewnik pojawienie się (prędzej czy później) najmniejszego z rodziny GS. Bazą dla motocykla jest oczywiście G 310 R, a sam G 310 GS może zadebiutować nawet już w listopadzie, podczas targów motoryzacyjnych EICMA w Mediolanie - choćby w formie konceptu.

NAS Analytics TAG

Szpiegowskie zdjęcie wykonał niemiecki Motorrad. Widać, że mały GS stylistycznie upodabniany jest do największego z rodziny, R 1200 GS. Motocykl posiada stricte szosowy charakter i raczej kierowany jest do walki z korkami w wielkich miastach i weekendowej turystyki.  Na zdjęciu widać także, że BMW testuje topcase, co może sugerować, że ładowność pojazdu była powiększona względem G 310 R.

BMW G 310 GS pokazuje także trend, który w moim odczuciu w najbliższych latach będzie zgłębiany przez europejskich i japońskich producentów. Markowe, ale stosunkowo niedrogie motocykle o niedużej pojemności są świetną ofertą dla "nowych" motocyklistów, osób powracających do motocykli po latach i coraz większej grupie motocyklistek. Honda jakiś czas temu przygotowała koncept CRF250L Rally, a KTM na 99% dorzuci do swojej oferty 390 Adventure.

Źródło: Motorrad

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę