tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 BESKID HERO 2020 - save the date
NAS Analytics TAG
KTM-790-DUKE-MY20-950x200 PL
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

BESKID HERO 2020 - save the date

Autor: Informacja prasowa 2020.03.06, 13:35 Drukuj

Nadszedł ten czas! Czas ogłoszenia informacji, na którą czekał każdy fan off-roadowej rywalizacji w naszym kraju.

Odpalajcie kalendarze i rezerwujcie datę! Już 5-7 czerwca czeka Was kolejna, czwarta, edycja najbardziej ekstremalnych zawodów hard enduro w Polsce. Trzy dni karkołomnej batalii z czasem, wymagającym górskim terenem oraz gotowymi na zaciętą rywalizację zawodnikami, w aż sześciu kategoriach startowych: PRO, EXPERT, EXPERT MASTERS, HOBBY, HOBBY MASTERS oraz KOBIETY.

NAS Analytics TAG

Znacie już datę zawodów, jednak z pewnością na myśl nasuwa się Wam kolejne pytanie - kiedy ruszają zapisy? A my, jak to w hard enduro - nie tracimy czasu i odpalamy je już w przyszłym tygodniu.

Dokładny termin zostanie opublikowany w poniedziałek rano (9.03). Czekać na Was będzie 360 miejsc startowych, jednak pamiętajcie - kto pierwszy ten lepszy!

Termin rejestracji zostanie opublikowany w poniedziałek na: STRONIE, wydarzeniu i Facebooku

Organizator: Agencja Sport UP

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr