tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Beskid Hero 2019: zapisy na ekstremalne, górskie hard enduro już 12 lutego NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Beskid Hero 2019: zapisy na ekstremalne, górskie hard enduro już 12 lutego

Autor: Informacja prasowa 2019.02.07, 12:56 Drukuj

Czas na Beskidzki HAT-TRICK. Już 7-9 czerwca w Międzybrodziu Żywieckim czeka nas kolejna edycja jedynych w Polsce, trzydniowych zawodów hard enduro, rozgrywanych w ciężkim, górskim trenie. To właśnie wtedy 400 zawodników zmierzy się w ekstremalnej walce z wymagającym, dzikim terenem oraz głodnymi zwycięstwa rywalami.

Zapisy na zawody rozpoczną się 12 lutego. W poprzednich latach  wolne miejsca znikały jak świeże bułeczki - listy startowe zapełniały się w ciągu kilku minut. Bądźcie więc czujni, ustawcie wszystkie przypomnienia i alarmy na 12 lutego i od 9:00 polujcie na miejsca w najbardziej ekstremalnej trzydniówce w Polsce.

Podczas tegorocznej edycji czeka na Was kilka nowości:

 • Pierwszą i najważniejszą jest wydłużenie trasy. Organizatorzy pracują nad wytyczeniem dłuższej, poszerzonej o nowe tereny pętli, na które uzyskali już wstępną zgodę właścicieli. Planowo, na uczestników czekać będzie aż 170 km czystej, leśnej zabawy ze stromymi podjazdami i zjazdami, wąwozami oraz strumykami.
 • Na sześciu check pointach, oprócz tradycyjnego ‘odbijania’ okrążeń, wprowadzony zostanie elektroniczny pomiar czasu.
 • Utworzenie nowej kategorii startowej - PRO. W tej klasie ścigać się będą doświadczeni zawodnicy, w których słowniku nie znajdziecie takich zwrotów jak ‘za szybko’ czy ‘zbyt stromo’. Tutaj nie ma ma miejsca na objazdy czy skróty - trasa tej kategorii to czyste hard enduro, które rzucać Wam będzie kłody pod koła na każdym zakręcie.
 • W planach jest także "delikatne" ułatwienie tras Expert i Hobby w stosunku do edycji z roku 2018.
 • Oprócz wody i jedzenia w bufecie na trasie na uczestników będzie czekać również ciepły posiłek / obiad / drugiego i trzeciego dnia zawodów.

Łącznie, uczestnicy zmierzą się ze sobą w sześciu kategoriach startowych:

 • PRO /kategoria dla profesjonalnych zawodników, bardzo trudna trasa/,
 • EXPERT, EXPERT MASTERS /kategoria dla zaawansowanych, trudna trasa/,
 • HOBBY, HOBBY MASTERS /łatwiejsza trasa/,
 • KOBIETY /łatwiejsza trasa/.

Na koniec przypominamy raz jeszcze - zapisy ruszają już 12 lutego o 9:00 pod adresem:

http://www.beskidhero.com/pl/rejestracja/

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

  na górę