tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Beskid Hero 2019: zapisy na ekstremalne, górskie hard enduro już 12 lutego NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Beskid Hero 2019: zapisy na ekstremalne, górskie hard enduro już 12 lutego

Autor: Informacja prasowa 2019.02.07, 12:56 Drukuj

Czas na Beskidzki HAT-TRICK. Już 7-9 czerwca w Międzybrodziu Żywieckim czeka nas kolejna edycja jedynych w Polsce, trzydniowych zawodów hard enduro, rozgrywanych w ciężkim, górskim trenie. To właśnie wtedy 400 zawodników zmierzy się w ekstremalnej walce z wymagającym, dzikim terenem oraz głodnymi zwycięstwa rywalami.

Zapisy na zawody rozpoczną się 12 lutego. W poprzednich latach  wolne miejsca znikały jak świeże bułeczki - listy startowe zapełniały się w ciągu kilku minut. Bądźcie więc czujni, ustawcie wszystkie przypomnienia i alarmy na 12 lutego i od 9:00 polujcie na miejsca w najbardziej ekstremalnej trzydniówce w Polsce.

NAS Analytics TAG

Podczas tegorocznej edycji czeka na Was kilka nowości:

 • Pierwszą i najważniejszą jest wydłużenie trasy. Organizatorzy pracują nad wytyczeniem dłuższej, poszerzonej o nowe tereny pętli, na które uzyskali już wstępną zgodę właścicieli. Planowo, na uczestników czekać będzie aż 170 km czystej, leśnej zabawy ze stromymi podjazdami i zjazdami, wąwozami oraz strumykami.
 • Na sześciu check pointach, oprócz tradycyjnego ‘odbijania’ okrążeń, wprowadzony zostanie elektroniczny pomiar czasu.
 • Utworzenie nowej kategorii startowej - PRO. W tej klasie ścigać się będą doświadczeni zawodnicy, w których słowniku nie znajdziecie takich zwrotów jak ‘za szybko’ czy ‘zbyt stromo’. Tutaj nie ma ma miejsca na objazdy czy skróty - trasa tej kategorii to czyste hard enduro, które rzucać Wam będzie kłody pod koła na każdym zakręcie.
 • W planach jest także "delikatne" ułatwienie tras Expert i Hobby w stosunku do edycji z roku 2018.
 • Oprócz wody i jedzenia w bufecie na trasie na uczestników będzie czekać również ciepły posiłek / obiad / drugiego i trzeciego dnia zawodów.

Łącznie, uczestnicy zmierzą się ze sobą w sześciu kategoriach startowych:

 • PRO /kategoria dla profesjonalnych zawodników, bardzo trudna trasa/,
 • EXPERT, EXPERT MASTERS /kategoria dla zaawansowanych, trudna trasa/,
 • HOBBY, HOBBY MASTERS /łatwiejsza trasa/,
 • KOBIETY /łatwiejsza trasa/.

Na koniec przypominamy raz jeszcze - zapisy ruszają już 12 lutego o 9:00 pod adresem:

http://www.beskidhero.com/pl/rejestracja/

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

  na górę