tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Beskid Hero 2019 - harmonogram oraz atrakcje dodatkowe dla kibicw
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Beskid Hero 2019 - harmonogram oraz atrakcje dodatkowe dla kibicw

Autor: Informacja prasowa 2019.05.22, 14:06 Drukuj

Trzecia edycja zawodów Beskid HERO Hard Enduro rally zbliża się coraz większymi krokami. Kilkuset doświadczonych zawodników zmagających się z presją czasu, rywalami i wymagającym terenem, z pewnością dostarczy nam niezapomnianego widowiska. Zanim jednak zostaniemy jego świadkami, warto dowiedzieć się jak najlepiej przygotować się na górską trzydniówkę.

Podobnie jak w ubiegłym roku organizator przygotował dla uczestników oraz kibiców dedykowaną aplikację, którą już od 1 czerwca będzie można pobrać zarówno dla systemów iOS (ze sklepu App Store) jak i Android (ze sklepu Google Play). Znajdziecie w niej wszystkie niezbędne informacje o zawodach - listy startowe, wyniki live, informacje o atrakcjach dodatkowych oraz to na co kibice oczekują najbardziej - codziennie, dwie godziny przed startem zawodów, w aplikacji ukażą się mapy z najciekawszymi punktami - trudnymi odcinkami tras i widowiskowymi podjazdami, na których fani ekstremalnych ściganek nie będą narzekać na nudę. Miejsca te też są polecanymi przez nas punktami dla wszystkich fotoamatorów - to tu macie szansę ustrzelić swoje zwycięskie zdjęcie do konkursu Diverse Foto Contest, a jest o co walczyć!

NAS Analytics TAG

Podczas tegorocznej edycji zawodów Beskid HERO, każdy kto ustrzeli ciekawe zdjęcie, ma szanse wygrać aż 1 000 pln w gotówce. Wystarczy w trakcie wydarzenia wcielić się w paparazzi, wykonać jak najlepszą, najciekawszą czy najbardziej zaskakującą pracę i podesłać ją do nas.

Szczegóły konkursu znajdziecie na stronie beskidhero.com w zakładce ‘atrakcje dodatkowe’.

Zanim jednak wybierzecie się w teren pamiętajcie - pogoda w górach bywa zmienna, więc bez względu na prognozy najlepiej przygotować się na każde możliwe warunki. Odpowiednie obuwie, nakrycie głowy, kurtka przeciwdeszczowa czy naładowany telefon i zapas wody to absolutne podstawy. Oprócz tego warto zaopatrzyć się w gadżety do kibicowania, dobry humor, ale też zdrowy rozsądek. Jak co roku przypominamy - trasa w hard enduro oznaczana jest taśmami, jednak nie bez powodu nie jest nimi w pełni wygrodzona. Podczas wyścigu zawodnicy muszą polegać nie tylko na swoich umiejętnościach jazdy w wymagającym terenie, ale również na zmyśle orientacji. Dlatego pamiętaj, aby zachować szczególną ostrożność i nie wkraczać bezpośrednio na teren tras - uczestnicy walczący o każdą sekundę wyścigu mogą Cię zaskoczyć, więc wspólnie zadbajmy o to, aby event dostarczył nam wszystkich niezapomnianych, pozytywnych wrażeń.

Aby nie przegapić ani minuty z widowiskowych wyścigów zapoznaj się również z harmonogramem zawodów:

07.06.2019r. - piątek:

 • 12:30 - 18:00 - prolog dla kategorii: PRO, EXPERT, EXPERT MASTERS, KOBIETY, HOBBY, HOBBY MASTERS

08.06.2019r. - sobota:

 • 08:30 - start wyścigu dla kategorii: KOBIETY, HOBBY, HOBBY MASTERS
 • 12:00 - limit czasowy do rozpoczęcia ostatniego okrążenia
 • 14:00 - start wyścigu dla kategorii: PRO, EXPERT, EXPERT MASTERS
 • 17:30 - limit czasowy do rozpoczęcia ostatniego okrążenia

09.06.2019r. - niedziela:

 • 08:30 - start wyścigu dla kategorii: KOBIETY, HOBBY, HOBBY MASTERS
 • 11:00 - limit czasowy do rozpoczęcia ostatniego okrążenia
 • 12:30 - start wyścigu dla kategorii: PRO, EXPERT, EXPERT MASTERS
 • 15:00 - limit czasowy do rozpoczęcia ostatniego okrążenia
 • 17:00 - dekoracja zwycięzców w paddocku

 

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

  NAS Analytics TAG
  na gr