tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Aprilia Tuareg Heritage. Czy tak bdzie wygldao enduro z Noale?
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Aprilia Tuareg Heritage. Czy tak bdzie wygldao enduro z Noale?

Autor: Raff 2019.08.16, 14:33 Drukuj

Zadziorny design nowej Aprilii Tuareg i znakomity silnik mogą być kluczem do rynkowego sukcesu. W oczekiwaniu na produkcyjną wersję tego enduro, możemy cieszyć oczy tylko konceptami. Ale jakimi!

Kiedy podczas ostatnich targów EICMA Aprilia ujawniła, że ma w planach nową wersję Tuarega, wyobraźnia fanów włoskiej marki eksplodowała. I choć na razie wokół tego modelu jest w Noale absolutna cisza, do pracy wzięli się designerzy, tacy jak Oberdan Bezzi.

NAS Analytics TAG

Choć Aprilia zapowiadała, że nowy Tuareg zbudowany zostanie na bazie silnika Frontemarcia z koncepcyjnego RS660, wizja Bezziego oparta jest na istniejącej konstrukcji - Dorsoduro 900.

Koncept wygląda bardzo świeżo i dynamicznie, zdecydowanie różni się od potencjalnych konkurentów - BMW F 850 GS, KTM 790 Adventure czy Yamahy Tenere 700. Nie ma jednak najmniejszych wątpliwości, że to maszyna z tej samej ekipy - off-roadowych maniaków.

Przekonują długie skoki zawieszenia, osłona silnika i pojedyncze siodło, które ułatwia pracę ciałem w terenie. Jedyne, do czego można by się przyczepić, to waga -  212 kg. Yamaha Tenere 700 waży 206 kg, z drugiej strony BMW F850 GS 216.

Nie możemy się już doczekać pierwszych szpiegowskich zdjęć nowego Tuarega. Motocykl adventure to jedyne, czego w Aprilii w tej chwili tak naprawdę brakuje. Pa znakomitym modelu Caponord 1200, który musiał zniknąć z powodów ekologicznych, oferta producenta z Noale jest jakby dziurawa…

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr