tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Andrea Dovizioso obchodzi urodziny. 5 najlepszych momentw sezonu 2019 [VIDEO]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
motul belka 950
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG

Andrea Dovizioso obchodzi urodziny. 5 najlepszych momentw sezonu 2019 [VIDEO]

Autor: Konrad Bartnik 2020.03.23, 10:02 Drukuj

Dzisiaj 34 urodziny obchodzi Andrea Dovizioso, jeden z najbardziej doświadczonych i jednocześnie pechowych zawodników w stawce MotoGP. To już jego dwudziesty sezon w mistrzostwach świata!

Andrea Dovizioso swoją przygodę z mistrzostwami świata zaczął w 2001 roku od pojedynczego wyścigu w klasie 125 na Aprilii. Trzy lata później mógł się cieszyć z tytułu mistrzowskiego, jak na razie jedynego w jego karierze. Ostatnie trzy sezony w klasie MotoGP był drugi. 

NAS Analytics TAG

Z okazji urodzin Doviego serwis MotoGP.com przygotował kompilację jego najważniejszych momentów w sezonie 2019. Przypomniano efektowną walkę o 3 miejsce z Rinsem na torze Mugello, kiedy swoje pierwsze zwycięstwo w karierze odniósł jego zespołowy kolega Danilo Petrucci. Następnie setne podium w karierze, kiedy na torze Motegi zajął również 3 miejsce. Wspaniały wyścig w Aragonii, kiedy startując z 10 pozycji ukończył go na 2. Doskonały start sezonu 2019 w Katarze, kiedy niemal skopiował wyścig z roku 2018. 

I na koniec - utrzymanie "Twierdzy Spielberg" w GP Austrii, której Marquez jeszcze nigdy nie zdobył. Najlepszego Dovi! 

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    motul belka 950
    NAS Analytics TAG
    na gr