tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Alex Marquez w Mark VDS Racing od 2015 roku
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Alex Marquez w Mark VDS Racing od 2015 roku

Autor: Bartosz Marcinkowski 2014.09.02, 10:53 Drukuj

Walczący o tytuł mistrza świata Moto3 młodszy brat Marca Marquez, Alex szykuje się w przyszłym sezonie do startów w serii Moto2 w barwach zespołu Marc VDS Racing. 18-latni Marquez podpisał kontrakt z belgijskim teamem do 2016 roku. Wybór Alexa nie powinien dziwić, ponieważ zespół Marc VDS Racing zdominował klasę Moto2, a jego dwaj kierowcy - Mika Kallio i Esteve Rabat nie mają sobie równych. Obaj kierowcy zajmują dwa pierwsze miejsca w tabeli i mają bardzo dużą przewagę nad resztą stawki. Prawdopodobnie od nowego sezonu Marquez w jednym zespole będzie jeździł z Esteve Rabatem.

- Jestem dumny i podekscytowany tym, że na kolejne dwa lata dołączę do zespołu Marc VDS Racing w klasie Moto2. To dla mnie bardzo ważne, ponieważ zmieniam klasę i trafiam do wspaniałego zespołu. Bardzo ciężko na to pracowałem i tutaj chciałbym podziękować Marc VDS Racing za zaufanie - mówił Alex Marquez.

NAS Analytics TAG

W tym sezonie Alex Marquez w serii Moto3 spisuje się znakomicie. Obecnie po 12 rozegranych rundach zajmuje drugie miejsce w klasyfikacji generalnej i traci do lidera Jacka Milera tylko 13 punktów. Młody Hiszpan ma duże szansę na zdobycie pierwszego w swojej karierze mistrzostwa.

- Zawsze naszym celem jest inwestycja w młodych, zdolnych kierowców. Kimś takim na pewno jest Alex Marquez, który w ciągu dwóch lat startów pokazał się z bardzo dobrej strony. Jestem pewny, że w następnych sezonach będzie walczył o tytuł mistrza świata serii Moto2 - mówił Michael Bartholemy, szef zespołu Marc VDS Racing.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę