Jorge Lorenzo sprzedaje swoją luksusową willę
Ekskluzywna willa z widokiem na morze, ogromny basen, prywatna dyskoteka, jacuzzi, mnóstwo dziewczyn w bikini i do tego Mercedes SLS w garażu to pewnie marzenia niejednej osoby. Okazuje się, że to wszystko możesz już mieć, jeśli tylko masz kilka milionów euro na koncie w banku.
Kierowca Movistar Yamahy Racing w MotoGP, Jorge Lorenzo postanowił wystawić na aukcji swoją ekskluzywną posiadłość położoną na wzgórzach Barcelony. Wielopiętrowa willa ma powierzchnię 1200m2 i posiada cztery sypialnie, dwa baseny, dwa jacuzzi, siłownie, ring bokserski, kino oraz garaż na siedem samochodów. Cena jaką trzeba zapłacić za tą nieruchomość to 8 milionów euro. Nie ma natomiast informacji czy dziewczyny i samochody na klipie są w cenie tej nieruchomości. Są jacyś chętni?
Oto krótka wycieczka po luksusowej posiadłości Hiszpana.


Komentarze 3
Pokaż wszystkie komentarzeEH! A ja zarabiam 1900zl... i mam jedno 14 letnie auto. Ciężko będzie mu opuścić ten świat... oj cięzko
Odpowiedzsquare feet != m2
OdpowiedzZ chęcią zobaczyłbym posiadłość Pana Valentino Rossi :)
OdpowiedzJak dobrze, że powstał internet. Każdy frustrat może się wyładować....
Odpowiedz...jest jeszcze wieksza, tylko gdzieniegdzie przechadzają się młodzi kochankowie pana domu...
OdpowiedzChyba młode kochanki?...
Odpowiedzon lubi dostawać w d*pę od innych na torze to i w domku też lubi
Odpowiedz