tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Brough Superior zadebiutuje w Moto2 na torze Silverstone
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
motul belka 950
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG

Brough Superior zadebiutuje w Moto2 na torze Silverstone

Autor: Bartosz Marcinkowski 2014.07.18, 10:51 Drukuj

Reaktywowana brytyjska marka Brough Superior weźmie udział w 12. rundzie Moto2 odbywającej się w dniach 29-31 sierpnia na torze Sliverstone w Wielkiej Brytanii. Carbon 2, motocykl specjalnie przygotowany do wyścigów będzie pilotowany przez brytyjskiego kierowcę wyścigowego Luke'a Mossey. Zespół będzie prowadzony przez inżyniera Paula Taylora i projektanta Johna Keogha.

- Nie oczekujemy wielkich wyników od Luke'a i zespołu, cieszymy się, że w ogóle możemy wystąpić w tym wyścigu pod banderą Wielkiej Brytanii. Nie mam wątpliwości, że w tym momencie jesteśmy słabsi od innych teamów, jednak mam nadzieję, że opinia publiczna doceni nasz ekscytujący projekt  - mówił główny inżynier projektu, Paul Taylor.

NAS Analytics TAG

Brough Superior Carbon 2 posiada czterocylindrowy silnik Hondy oraz nadwozie z włókna węglowego. Od 2008 roku Brough Superior jest własnością austriackiego biznesmena Marka Uphama. Wcześniej motocykl mogliście także zobaczyć w garażu Jaya Leno.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    motul belka 950
    NAS Analytics TAG
    na gr