tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Brough Superior zadebiutuje w Moto2 na torze Silverstone NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Brough Superior zadebiutuje w Moto2 na torze Silverstone

Autor: Bartosz Marcinkowski 2014.07.18, 10:51 Drukuj

Reaktywowana brytyjska marka Brough Superior weźmie udział w 12. rundzie Moto2 odbywającej się w dniach 29-31 sierpnia na torze Sliverstone w Wielkiej Brytanii. Carbon 2, motocykl specjalnie przygotowany do wyścigów będzie pilotowany przez brytyjskiego kierowcę wyścigowego Luke'a Mossey. Zespół będzie prowadzony przez inżyniera Paula Taylora i projektanta Johna Keogha.

- Nie oczekujemy wielkich wyników od Luke'a i zespołu, cieszymy się, że w ogóle możemy wystąpić w tym wyścigu pod banderą Wielkiej Brytanii. Nie mam wątpliwości, że w tym momencie jesteśmy słabsi od innych teamów, jednak mam nadzieję, że opinia publiczna doceni nasz ekscytujący projekt  - mówił główny inżynier projektu, Paul Taylor.

NAS Analytics TAG

Brough Superior Carbon 2 posiada czterocylindrowy silnik Hondy oraz nadwozie z włókna węglowego. Od 2008 roku Brough Superior jest własnością austriackiego biznesmena Marka Uphama. Wcześniej motocykl mogliście także zobaczyć w garażu Jaya Leno.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę