tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Alex Lowes przetestuje Tech3 Yamah w poniedziaek
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
motul belka 950
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG

Alex Lowes przetestuje Tech3 Yamah w poniedziaek

Autor: Beavis 2016.08.20, 13:34 Drukuj

Podczas poniedziałkowych testów Alex Lowes (nie mylić z Samem) przetestuję Yamahę M1.

Udział w testach zespołów MotoGP ma być nagrodą dla Lowesa za zwycięstwo w długodystansowych zawodach Suzuka 8 Hours. Lowes startował tam u boku Pola Espargaro, który tym razem będzie miał okazję gościć go w swoich boksach. Alex jest obecny podczas całego wyścigowego weekendu w Brnie i kibicuje swojemu bratu, Samowi (ten swój debiut w MotoGP zaliczy w przyszłym roku za sterami Aprilii).

NAS Analytics TAG

Nie mogę doczekać się poniedziałku! Jestem bardzo wdzięczny, że Yamaha zaprosiła mnie do udziału w testach i Hevre Poncharal udostępni mi Yamahę M1 swojego zespołu. Brno to rewelacyjny tor, a do tego będę miał okazję pracować znowu z Polem - tym razem jednak w jego boksach - komentował podekscytowany Alex Lowes.

Lowes związany jest kontraktem z Yamahą do końca przyszłego roku. Już teraz mówi się, że w 2018 miałby przenieść się do Grand Prix. 

Foto: CrashNet

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    motul belka 950
    NAS Analytics TAG
    na gr