tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Lorenzo della Porta za Fenatiego w VR46
NAS Analytics TAG
2020 06 01 KTM Bonus rejestracyjny 950 200
NAS Analytics TAG
motul belka 950
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG

Lorenzo della Porta za Fenatiego w VR46

Autor: Beavis 2016.08.18, 13:21 2 Drukuj

Gwiazdorski charakter Romano Fenatiego nie wpisywał się w zespół Rossiego. Kto by pomyślał?

Romano Fenati oficjalnie żegna się z zespołem Sky Racing Team VR46, po tym jak został zawieszony w zeszłym tygodniu. Ponoć wszyscy mieli dość gwiazdorskiego charakteru Fenatiego, a wbrew obiegowej opinii zawodnik w zespole nie jest na szczycie listy priorytetów - zwłaszcza w Moto3, gdzie na jedno miejsce w zespole czeka 10 utalentowanych Włochów i 20 utalentowanych Hiszpanów. Fenati miał wyżywać się na mechanikach, ponoć dochodziło nawet do rękoczynów.

NAS Analytics TAG

Fenatiego zastąpi Lorenzo della Porta, w przyszłym roku reprezentant Mahindry w Moto3. Della Porta wystartuje dopiero na Silverstone, miejsce Fenatiego podczas GP Czech pozostanie puste. Przyszłość samego Fenatiego jest nieznana, ale nikogo nie zdziwi fakt, jeśli będzie to koniec jego profesjonalnej kariery.

Powyższa informacje została potwierdzona przez sam zespół oraz Dornę.

Z mniej potwierdzonych newsów: VR46 w przyszłym roku szykuje się na debiut w Moto2. To kontynuacja prób Rossiego by wprowadzić młodych, utalentowanych Włochów do GP. Według plotek w zespole ma pojechać jeden z moich ulubionych zawodników, Francesco Bagnaia.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    motul belka 950
    NAS Analytics TAG
    na gr