tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Lorenzo della Porta za Fenatiego w VR46
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Lorenzo della Porta za Fenatiego w VR46

Autor: Beavis 2016.08.18, 13:21 2 Drukuj

Gwiazdorski charakter Romano Fenatiego nie wpisywał się w zespół Rossiego. Kto by pomyślał?

Romano Fenati oficjalnie żegna się z zespołem Sky Racing Team VR46, po tym jak został zawieszony w zeszłym tygodniu. Ponoć wszyscy mieli dość gwiazdorskiego charakteru Fenatiego, a wbrew obiegowej opinii zawodnik w zespole nie jest na szczycie listy priorytetów - zwłaszcza w Moto3, gdzie na jedno miejsce w zespole czeka 10 utalentowanych Włochów i 20 utalentowanych Hiszpanów. Fenati miał wyżywać się na mechanikach, ponoć dochodziło nawet do rękoczynów.

Fenatiego zastąpi Lorenzo della Porta, w przyszłym roku reprezentant Mahindry w Moto3. Della Porta wystartuje dopiero na Silverstone, miejsce Fenatiego podczas GP Czech pozostanie puste. Przyszłość samego Fenatiego jest nieznana, ale nikogo nie zdziwi fakt, jeśli będzie to koniec jego profesjonalnej kariery.

Powyższa informacje została potwierdzona przez sam zespół oraz Dornę.

Z mniej potwierdzonych newsów: VR46 w przyszłym roku szykuje się na debiut w Moto2. To kontynuacja prób Rossiego by wprowadzić młodych, utalentowanych Włochów do GP. Według plotek w zespole ma pojechać jeden z moich ulubionych zawodników, Francesco Bagnaia.

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę