tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Alex Lowes zastąpi Smitha na Silverstone NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Alex Lowes zastąpi Smitha na Silverstone

Autor: Beavis 2016.08.29, 11:41 Drukuj

Alex Lowes zastąpi Bradley Smitha podczas nadchodzącego GP na torze Silverstone.

W zeszłym tygodniu Alex Lowes debiutował za sterami Yamahy M1 zespołu Tech3. Była to forma nagrody za zwycięstwo w długodystansowym wyścigu Suzuka 8 Hours (nomen omen, u boku Pola Espargaro z Tech3). Lowes pokonał na Yamasze 15 okrążeń toru Brno w trakcie oficjalnych testów. Niestety na ostatnim kółku wywrócił się i na tym miała zakończyć się jego przygoda z MotoGP.

Zawodnik fabrycznego zespołu Yamahy z WSBK będzie jednak miał okazję wsiąść na M1 jeszcze raz. Lowes zastąpi Bradleya Smitha podczas dwóch najbliższych rund MotoGP: GP Wielkiej Brytanii na torze Silverstone oraz GP San Marino na Misano. Smith nabawił się kontuzji w wolnych treningach do 8-godzinnego wyścigu na Oschersleben.

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę