tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Akcja serwisowa Suzuki GSX-R1000/R - nadmierne obciążenie łańcucha
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Akcja serwisowa Suzuki GSX-R1000/R - nadmierne obciążenie łańcucha

Autor: Konrad Bartnik 2018.03.11, 19:12 2 Drukuj

Zgodnie z informacją podaną przez Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów, Suzuki Motor Poland ogłosiło akcję serwisową dla modeli GSX-R1000 oraz GSX-R1000R w wersjach L7 i L8. Jej powodem jest możliwość zbytniego rozciągnięcia łańcucha.

Wezwanie na polskim rynku dotyczy łącznie 74 maszyn, których numery VIN dostępne są tutaj. W motocyklach GSX-R1000 i GSX-R1000R w wersjach L7 oraz L8 może dojść do nagłego zerwania łańcucha, na skutek zbyt silnego chwilowego obciążenia, np. w trakcie mocnego przyśpieszania. Może to spowodować utratę kontroli nad pojazdem i groźny wypadek.

~~~~~------~~~~~

Naprawa polegać będzie na wymianie modułu ECM, sterującego pracą silnika. Właściciele motocykli objętych akcją mają być powiadomieni listownie. Wszelkich dodatkowych informacji udziela Dział Serwisu Suzuki Motor Poland Sp. z o.o. (adres: ul. Połczyńska 10, 01-378 Warszawa; tel.: 22 32 94 137).

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę