tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 500-konna Hayabusa na naszym stoisku na Warsaw Motorcycle Show!

500-konna Hayabusa na naszym stoisku na Warsaw Motorcycle Show!

Autor: Informacja prasowa 2018.02.12, 17:46 Drukuj

Od dłuższego czasu patronujemy działalności Przemka Badowskiego, pracującego pod hasłem Project Busa nad specjalną, turbodoładowaną wersją Suzuki Hayabusy, której moc wynosi obecnie obłędne 557 KM na silniku. Ten wyjątkowy motocykl będzie ozdobą naszego stoiska na najbliższych targach Warsaw Motorcycle Show w dniach 2-4 marca.

Przemek Badowski, prowadzący na co dzień warsztat Speed Bike, to postać doskonale rozpoznawalna w polskim światku motocyklowego tuningu. Jest ekspertem od wyciskania ostatnich soków z jednostek napędowych, którym nie żałuje wspomagania w postaci uczciwego turbo. Pewnego dnia trafił do niego Mateusz, któremu wciąż było mało mocy w jego Suzuki Hayabusie. Stopniowo, sezon po sezonie, osiągi motocykla były podnoszone i obecnie moc zmodyfikowanej Hayki wynosi 557 KM na silniku i 502 KM na kole. W sam raz na codzienne dojazdy do szkoły, pracy i na pocztę :)

Pod koniec zeszłego roku sprawdziliśmy, jak ten mocarny motocykl radzi sobie w mieście. Wbrew straszliwym liczbom, opisującym jego możliwości, okazał się całkiem przystępnym pojazdem, który nie zrobi krzywdy kierowcy z podstawowym zakresem wyobraźni. Zobaczcie, jak to wyglądało:

Całą trójkę, czyli Przemka, Mateusza i Hayabusę, będziecie mogli spotkać na naszym stoisku na najbliższych targach Warsaw Moto Show, które odbędą się w podwarszawskim Nadarzynie w dniach 2-4 marca. Będzie to także doskonała okazja, by zadać Przemkowi pytania o możliwości tuningu waszych motocykli. W końcu w każdym drzemie ukryty demon!

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę