tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 205-konne Suzuki GSX-R1000 w wersji naked z fabryczną gwarancją NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

205-konne Suzuki GSX-R1000 w wersji naked z fabryczną gwarancją

Autor: Raff 2019.02.08, 15:41 1 Drukuj

​​205 KM w nakedzie Suzuki z pełną gwarancją fabryczną? Choć nie jest to do końca oficjalny model tego producenta, tego Virusa 1000R chcielibyśmy mieć natychmiast.

Virus 1000R to właściwie Suzuki GSX-R1000R pozbawione plastikowego garnituru. Motocykl zadebiutował pod koniec lutego na Swiss Moto Show w Zurychu. Za jego stworzenie odpowiada znany warsztat tunerski Moto Virus, który od lat buduje nakedy na bazie kolejnych wcieleń Gixerów.

~~~~~------~~~~~

Twórcy wymienili właściwie tylko kilka rzeczy - jak widać gołym okiem praca polegała raczej na odzieraniu, niż ubieraniu. Nowa jest kierownica (standardowa zamiast cliponów), nowa oprawa reflektora i kilka elementów plastikowych. W opcji widoczny na zdjęciach tłumik Akrapović.

Cena tego cacka to około 83 tys. zł, czyli jakieś 2 tys. zł więcej niż najdroższa wersja GSX-R1000. Nie tak dużo, zważywszy, że Virus 1000 objęty jest pełną gwarancją fabryczną, a w komplecie nabywca  otrzymuje wszystkie części zdjęte z motocykla bazowego.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę