tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 2022 Benelli TRK 800. Opis, zdjcia, dane techniczne
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

2022 Benelli TRK 800. Opis, zdjcia, dane techniczne

Autor: Wojciech Grzesiak 2021.11.23, 17:30 2 Drukuj

Zgodnie z przewidywaniami, podczas targów EICMA 2021 Benelli zrzuciło płachtę z długo wyczekiwanego modelu TRK 800, który może ostro namieszać w klasie średnich motocykli łączących turystykę z przygodą.

Benelli TRK 800 będzie napędzany silnikiem o pojemności 754 cm3, który ma generować maksymalną moc 76 koni mechanicznych. Maksymalny moment obrotowy wynosi 67 Nm i jest dostępny przy 6500 obr./min. Wbrew temu, co niektórzy twierdzili, motocykl został stworzony od podstaw w Pesaro. Uwagę zwraca wygląd, który jest lżejszy i bardziej sportowy niż w TRK 502. Oświetlenie jest wykonane w pełni w technologii LED i posiada także światło do jazdy dziennej.

NAS Analytics TAG

Pod owiewkami kryje się kratownicowa rurowa rama stalowa. Z przodu zamontowano widelec Marzocchi typu upside-down, z regulacją odbicia, kompresji i napięcia wstępnego sprężyny. Tylny amortyzator posiada regulację napięcia wstępnego. Szyba może być regulowana, a w standardzie producent oferuje również osłony dłoni. Wyświetlacz to kolorowy ekran TFT o przekątnej 7 cali.

Za hamowanie odpowiedzialne są dwie tarcze o średnicy 320 mm zestawione z czterotłoczkowymi zaciskami Brembo. Z tyłu zamontowano tarczę o średnicy 260 mm z dwutłoczkowym zaciskiem. Motocykl będzie poruszał się na kołach o średnicy 19 cali z przodu i 17 cali z tyłlu. Zbiornik paliwa ma pojemność aż 21 litrów. Całość będzie jednak sporo ważyć, ponieważ deklarowana masa "na sucho" to 226 kg. Pocieszający jest fakt, że to mniej niż w przypadku TRK 502. Siedzisko umieszczono na wysokości 834 mm.

Cena motocykla nie jest jeszcze znana, ale mamy gorszą wiadomość, ponieważ trafi on do salonów dopiero w drugiej połowie 2022 roku.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr