tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 2022 Aprilia RS 660 Limited Edition. Opis, zdjcia, dane techniczne
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

2022 Aprilia RS 660 Limited Edition. Opis, zdjcia, dane techniczne

Autor: Wojciech Grzesiak 2021.11.23, 20:57 Drukuj

Można się mocno zdziwić widząc włoski motocykl w amerykańskich barwach pokazywany na najważniejszych targach branżowych na świecie. Okazuje się, że poza mac'n'cheese oraz puszystą pizzą w chicagowskim stylu jest jeszcze jeden ciekawy miks.

Aprilia RS 660 zdominowała amerykański puchar Twins Cup organizowany w ramach prestiżowej serii MotoAmerica. Z tej okazji pojawi się limitowana edycja z malowaniem w amerykańskie gwiazdy i pasy. Nawiązuje ono do tego, które miał na swoim motocyklu zwycięzca cyklu Twins Cup - Kaleb De Keyrel w finałowej rundzie Aprilia RS 660 Trophy na torze Vallelunga. Do sprzedaży trafi tylko 1500 sztuk.

NAS Analytics TAG

Malowanie to nie jedyne różnice pomiędzy wersją limitowaną i seryjną. W standardzie kupujący otrzyma nakładkę na siedzenie pasażera, a także większą szybę zapewniającą lepszą ochronę przed wiatrem. Ciekawostką jest również oprogramowanie pozwalające na odwrócenie kierunku zmiany biegów. Nie trzeba przeprowadzać żadnych modyfikacji skrzyni - wystarczy użyć odpowiedniej opcji w menu.

Kaleb De Keyrel wygrał 5 z 13 wyścigów Twins Cup 2021. Zawodnik reprezentuje barwy ekipy Robem Engineering Team. Łącznie zawodnicy jadący na RS 660 wygrali 10 wyścigów, a na liście są również Anthony Mazziotto z dwoma zwycięstwami, a także Jody Barry, Cory Ventura i Tomasso Marcon.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr