tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 “Ko Rafa" - kultowa WSK w absurdalnej animacji [VIDEO]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

“Ko Rafa" - kultowa WSK w absurdalnej animacji [VIDEO]

Autor: Janusz Bbenek 2020.01.13, 12:27 2 Drukuj

O ile pewnym symbolem polskiej branży motocyklowej są maszyny z Wytwórni Sprzętu Komunikacyjnego w Świdniku, to z polską animacją krótkometrażową początku XXI wieku kojarzymy głównie nazwisko Bartosza Walaszka. Złośliwcy twierdzą, że zarówno pojazdy WSK, jak i jego filmy są równie absurdalne. 

"Kapitan Bomba", "Generał Italia", "Piesek Leszek", "Blok ekipa", czy właśnie prezentowany dziś "Koń Rafał" - to wszystko serie stworzone jednoosobowo przez Walaszka pod szyldem "GIT Produkcja" , od animacji, przez muzykę i głosy postaci. Można próbować odnaleźć tu echa kontrowersyjnych filmów zza oceanu, takich jak "South Park" ale wszystko podlane jest bardzo gęstym polskim sosem. 

NAS Analytics TAG

Ostrzegamy, że ten rodzaj humoru nie do wszystkich trafia. Oglądacie na własną odpowiedzialność!

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr