tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Rekonstrukcja historyczna - KTM 250 Enduro z 1981 roku w naturalnym środowisku [FILM]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Rekonstrukcja historyczna - KTM 250 Enduro z 1981 roku w naturalnym środowisku [FILM]

Autor: Janusz Bębenek 2019.07.31, 11:23 Drukuj

Obfite fryzury, jaskrawe kolory, bufiaste ciuchy, wczesna elektronika i charakterystyczna muzyka - ci którzy mieli szczęście na własne oczy oglądać rzeczywistość lat 80, od razu wyłapią ten klimat. To również okres dominacji dwusuwowych motocykli offroadowych, oczywiście odpalanych uczciwie, z kopa.

NAS Analytics TAG

Właścicielem jednej z takich maszyn, KTM 250 Enduro z 1981 jest Tom Mason, australijski zawodnik enduro mający na swoim koncie zwycięstwa w mistrzostwach kraju oraz słynnych "sześciodniówkach". Przygotował on i opublikował klimatyczny filmik ze swoim motocyklem w roli głównej. Poczucie humoru i bezdyskusyjne umiejętności - to lubimy najbardziej!

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz również
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę