tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Zontes coraz bardziej popularną marką w Polsce
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Zontes coraz bardziej popularną marką w Polsce

Autor: Informacja prasowa 2023.02.01, 12:14 Drukuj

Marka motocyklowa Zontes przebojem wdarła się na polski rynek, gdzie konkurencja wśród jednośladów w klasach pojemnościowych oferowanych przez tego producenta jest bardzo mocna. Tym bardziej cieszy dobre przyjęcie motocykli i skuterów, które potrafią szokować swoim bogatym wyposażeniem i bardzo odważną stylistyką.

Właściwe miejsce, właściwy czas

NAS Analytics TAG

W 2022 roku jednośladów Zontes zarejestrowano w Polsce 745 sztuk - to o 77,8% więcej niż w roku 2021*. To cieszy i pokazuje, że jesteśmy we właściwym miejscu i we właściwym czasie. Cieszymy się, że możemy także przyczynić się do rozwoju segmentów motocykli i skuterów o pojemnościach 125-350 cm3.

Wybieranie małych i średnich pojemności jednośladów wpływa pozytywnie na zrównoważony rozwój motocyklowej pasji. Motocykle z tych segmentów pozwalają również w znacznie bardziej przystępny sposób na opanowanie sztuki jazdy jednośladem i szybsze czerpanie z niej przyjemności, a także wymiernych korzyści w postaci zaoszczędzonego czasu i pieniędzy podczas codziennej komunikacji.

Wraz z pojawieniem się jednośladów marki Zontes w Polsce, nasz rynek motocyklowy wszedł w nową erę, w której dopracowane, bogato wyposażone, nowoczesne i niezawodne motocykle z Kraju Środka, mogą bez problemu konkurować z obecnymi już na naszym rynku pojazdami z najwyższych półek, oferowanymi przez renomowanych producentów.

Dopracowanie konstrukcji, dbałość o detale i wysoki poziom wykończenia, a także nienaganne walory jezdne. Wszystko to sprawia, że motocykle i skutery Zontes z powodzeniem dostarczają radość z jazdy i wymiernych, związanych z nią korzyści coraz większej ilości motocyklistek i motocyklistów, a także osób, które patrzą na jednoślady przez pryzmat codziennego pragmatyzmu.

Jakość i niezawodność

Pojazdy Zontes to także wysoka jakość i niezawodność. Wystarczy spojrzeć na nasze motocykle testowe, które poddawane są wielu próbom, ale przede wszystkim na rosnące grono zadowolonych posiadaczy tych generujących pozytywne emocje jednośladów.

O pojazdach Zontes będzie w tym sezonie jeszcze głośniej. Nie tylko za sprawą dostępnej w salonach dealerskich marki bogatej oferty motocykli i skuterów, ale także dzięki nadciągającym nowościom, o których będziemy informować już niebawem.

*na podstawie danych Polskiego Związku Przemysłu Motoryzacyjnego

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

NAS Analytics TAG
Zobacz również

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę