tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Znamy zwycizcw konkursu Motula "Afryka Tour"!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Znamy zwycizcw konkursu Motula "Afryka Tour"!

Autor: Redakcja 2018.07.30, 12:18 Drukuj

Kto smaruje, ten jedzie, czasem nawet bardzo daleko - aż do Afryki. Poznaliśmy właśnie trzech szczęśliwców, którzy dzięki konkursowi firmy Motul polecą do RPA na motocyklową wyprawę życia.

Konkurs Motula "Afryka Tour" trwał od marca do końca czerwca. Jego uczestnicy przesyłali swoje najlepsze zdjęcia z wyjazdów motocyklowych oraz filmiki, na których przekonywali, dlaczego to właśnie oni powinni znaleźć się w RPA. Najmocniejsze argumenty przedstawiło trzech panów: Sławomir z Poznania, Krzysztof z Połomii oraz Kacper z Radomia.

NAS Analytics TAG

O tym, co czeka na trzech szczęśliwców z Polski, przeczytacie w tym artykule. Życzymy szerokiej drogi, choć bezdroża też się znajdą :)

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr