tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Znamy zwycięzców konkursu Motula "Afryka Tour"! NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Znamy zwycięzców konkursu Motula "Afryka Tour"!

Autor: Redakcja 2018.07.30, 12:18 Drukuj

Kto smaruje, ten jedzie, czasem nawet bardzo daleko - aż do Afryki. Poznaliśmy właśnie trzech szczęśliwców, którzy dzięki konkursowi firmy Motul polecą do RPA na motocyklową wyprawę życia.

Konkurs Motula "Afryka Tour" trwał od marca do końca czerwca. Jego uczestnicy przesyłali swoje najlepsze zdjęcia z wyjazdów motocyklowych oraz filmiki, na których przekonywali, dlaczego to właśnie oni powinni znaleźć się w RPA. Najmocniejsze argumenty przedstawiło trzech panów: Sławomir z Poznania, Krzysztof z Połomii oraz Kacper z Radomia.

NAS Analytics TAG

O tym, co czeka na trzech szczęśliwców z Polski, przeczytacie w tym artykule. Życzymy szerokiej drogi, choć bezdroża też się znajdą :)

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę