tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Znamy cenę Yamahy Niken. Będzie niższa, niż się spodziewaliśmy!

Znamy cenę Yamahy Niken. Będzie niższa, niż się spodziewaliśmy!

Autor: Raff 2018.05.17, 15:21 3 Drukuj

Znamy cenę Yamahy NIKEN. Trójkołowy motocykl, manifestacja możliwości technicznych i kierunku rozwoju producenta, będzie znacznie tańszy, niż przypuszczaliśmy.

Choć koncepcja trójkołowego jednośladu (o ile nazwa taka jest uzasadniona) nie jest niczym nowym, prezentacja prototypu Nikena wywołała ogromne zainteresowanie. Yamaha postanowiła pójść ryzykowną drogą, jednak pomysł wypalił, a argumenty przedstawiane przez producenta przekonują.

Niken, zdaniem Yamahy, zapewni lepsze niż w przypadku tradycyjnych motocykli prowadzenie i przyczepność. Dla kierowcy oznacza to możliwość szybszego pokonywania zakrętów. Jednostka napędowa Nikena to znany z modelu MT-09 trzycylindrowy silnik rzędowy o pojemności 847 cm3 i mocy 115 KM.

Ogromne znaczenie, jakie dla Yamahy ma model Niken kazało przypuszczać, że trójkołowiec ten będzie horrendalnie drogi. Okazuje się, że nie będzie tak źle. Dealerzy przyjmują już zamówienia. Cena - 64 900 zł.

Zdjęcia
Komentarze 3
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę