tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Zloty i imprezy motocyklowe 2019. Kalendarz BMW Motorrad Polska
NAS Analytics TAG

Zloty i imprezy motocyklowe 2019. Kalendarz BMW Motorrad Polska

Autor: Materiał partnera 2019.01.28, 15:02 Drukuj

Choć pogoda za oknami nie zachęca jeszcze do jazdy, to najlepszy czas, by już snuć plany i wpisywać do kalendarza najważniejsze terminów zlotów oraz motocyklowych imprez, które odbędą się w sezonie 2019!

BMW Motorrad Polska już teraz zaprasza do licznych aktywności, spotkań i wyjazdów. Jak podkreślają organizatorzy, zaproszeni są wszyscy obecni i przyszli motocykliści, a nie tylko jeżdżący na maszynach BMW.

1-3 marca – Międzynarodowe targi motocykli, skuterów i ATV - Warsaw Motorcycle Show

Pierwsza okazja tego roku do spotkań, rozmów i oglądania ulubionych motocykli już na początku marca, w halach Ptak Warsaw Expo. Na wielkim stoisku BMW zobaczycie tegoroczne nowości, m.in. modele BMW R 1250 GS, R 1250 RS, R 1250 RT, R 1250 R oraz nowe skutery BMW C 400 GT i C 400 X. Prawdziwą gwiazdą imprezy będzie najnowsze BMW S 1000 RR. Organizatorzy przygotowali też specjalną atrakcję w postaci symulatora – motocykla, który za pomocą układu hydraulicznego pokazuje reakcje na różne zachowania kierowcy. To wszystko i wiele więcej już w pierwszy weekend marca na stoisku BMW Motorrad Polska podczas targów Warsaw Motorcycle Show!

28-31 marca – Poznań Motor Show

Ostatni weekend marca to z kolei wielka impreza wystawiennicza w stolicy Wielkopolski. Jeśli ktoś nie zdąży obejrzeć nowości BMW w Warszawie, drugą szansę dostanie w Poznaniu. Tu również pojawią się m.in. wszystkie modele z nowym silnikiem 1250 oraz supersportowe BMW S 1000 RR. Nie zabraknie też skuterów i wspomnianego wcześniej symulatora.

24-26 maja - Dni BMW Motorrad Polska - Ustroń

W ostatni weekend maja kręte drogi Beskidu Śląskiego zostaną opanowane przez motocyklistów. Słoneczna pogoda jest już zarezerwowana! Sercem wielkiego zlotu miłośników BMW będzie tym razem malowniczo położona, kurortowa miejscowość Ustroń. Na miejscu oczywiście nie da się nudzić. Poza specjalnie ułożonymi trasami, zarówno terenowymi, jak i asfaltowymi, nie zabraknie też innych atrakcji, jak choćby motocyklowe kino, konkursy, prezentacje i występy. Mile widziane motocykle wszelkich marek! Tak wyglądały Dni BMW Motorrad w Mrągowie w roku ubiegłym:

6-8 lipca - BMW Motorrad Days - Garmisch-Partenkirchen

Największa na świecie impreza miłośników motocykli BMW, jak co roku, tradycyjnie, w przepięknym, malowniczo położonym, alpejskim miasteczku Garmisch-Partenkirchen. Koncerty na kilku scenach, jazdy testowe nowymi modelami, alpejskie trasy jak ze snu, bajkowe widoki i potężny parking na wielkiej łące, gdzie motocykle są liczone w dziesiątkach tysięcy – to wszystko czeka na Was w pierwszy weekend lipca. Z pewnością, jak co roku, nie zabraknie również licznej reprezentacji z Polski. Poniżej możecie zobaczyć, jak było na BMW Motorrad Days w roku ubiegłym (relacja: Barry / Ścigacz.pl).

6-8 września – BMW Motorrad GS Challenge Polska - Łomnica

Na początku września warto wybrać się w Karkonosze. Nie tylko ze względu na widoki, ale również, a może nawet przede wszystkim po to, by wziąć udział w kolejnej edycji BMW GS Challenge, czyli ulubionej imprezie wszystkich miłośników jazdy po bezdrożach. Oczywiście każdy znajdzie coś dla siebie spośród przygotowanych tras. To impreza zarówno dla doświadczonych, jak i zupełnie początkujących motocyklistów. BMW GS Challenge ma charakter wielkiego, weekendowego, rodzinnego pikniku, z wieczornym ogniskiem i koncertami. Bazą hotelową imprezy jest Osada Śnieżka w miejscowości Łomnica. Poniżej można zobaczyć krótką, filmową relację z ubiegłego roku.

Letnie Kino Plenerowe

Klimatyczne pokazy motocyklowych filmów stały się już tradycją BMW Motorrad Polska. Wakacyjne seanse są zaplanowane również w tym roku! Można przyjść lub przyjechać motocyklem, zrelaksować się na wygodnym leżaku i miło spędzić pod chmurką wieczór, oglądając razem z przyjaciółmi kolejne filmy, oczywiście o tematyce motocyklowej. Szczegóły wkrótce na stronie BMW Motorrad Polska oraz na Ścigaczu.

Więcej na stronie www.bmw-motorrad.pl i Facebooku

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę