tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Zlot BMW Motorrad Days 2019 w Garmisch-Partenkirchen nadchodzi! {* Kod automatycznych reklam Google - emitujemy wszędzie poza stroną główną *}
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wsbk aus pata2

Zlot BMW Motorrad Days 2019 w Garmisch-Partenkirchen nadchodzi!

Autor: Materiał partnera 2019.06.18, 15:59 Drukuj

Wielkimi krokami zbliża się doroczne święto fanów bawarskich motocykli spod znaku biało-niebieskiego śmigła. Zlot w Garmisch-Partenkirchen to legendarna impreza, na której każdy fan maszyn BMW powinien być chociaż raz w życiu! Najbliższa, 19 edycja BMW Motorrad Days odbędzie się w dniach 5-7 lipca.

Garmisch-Partkenkirchen… ta niemiecka nazwa brzmi bardzo znajomo. Tak, to w tym uroczym miasteczku, położonym w dolinie otoczonej majestatycznymi Alpami, każdej zimy odbywa się jedna z rund Turnieju Czterech Skoczni. Zimą miejsce to przeżywa prawdziwe oblężenie kibiców i turystów, latem zaś jest spokojne i wręcz senne. To wymarzona lokalizacja na zlot fanów motocykli BMW, których przybywa tu co roku ponad 40 tysięcy!

Najbliższa impreza BMW Motorrad Days odbędzie się w Garmisch-Partkenkirchen w  dniach 5-7 lipca 2019. Będzie to już 19 z rzędu spotkanie w tym miejscu. Dlaczego warto tu być? Spójrzcie tylko, co działo się rok temu!

Na uczestników czeka cała masa atrakcji. Główną jest atmosfera, której nie doświadczycie nigdzie indziej. Wzajemna pomoc, wspólna pasja, międzynarodowe znajomości, a przede wszystkim całe morze motocykli BMW, wśród których nieśmiało pojawiają się pojedyncze sztuki maszyn innych marek.

Zobaczycie przedpremierowe pokazy modeli, które wejdą dopiero do oferty BMW. Do tego konkursy i wystawy custom, pokazy stuntu, trialu, driftu i motocyklowy freestyle. Nie zabraknie również słynnej "beczki śmierci" i wyciskających prawa fizyki jak cytrynę kaskaderów.

Weźmiecie również udział w tradycyjnych niemieckich biesiadach z muzyką na żywo. Morze piwa, góra potraw, Wursty, sznycle i wszystko, co tylko alpejska okolica proponuje od lat - podawane przez kelnerki w tradycyjnych strojach.

Wielu polskich motocyklistów, jeżdżących na maszynach BMW, pojawia się w Garmisch-Partkenkirchen regularnie co roku. Podobno ta impreza wciąga jak mało która. Co więcej, nie musisz jechać sam! SKontaktuj się z najbliższym dealerem BMW Motorrad i dołącz do jednej z ekip. Zapraszamy!

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę