tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Zlot Moto Guzzi Club Poland - Susiec 2018 [relacja video] Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Zlot Moto Guzzi Club Poland - Susiec 2018 [relacja video]

Autor: Piotr Barry Baryła 2018.06.19, 12:31 Drukuj

XIX Zlot Moto Guzzi Club Poland zorganizowano na Roztoczu, w niewielkiej miejscowości Susiec. Do zlokalizowanego na leśnym terenie ośrodka "Roztoczanka" zjechali nie tylko motocykliści z całej Polski, ale też goście z Włoch, Niemiec, Czech, czy Austrii. Nie zabrakło również jednoosobowej reprezentacji i kamery Ścigacz.pl!

Jeżdżą na motocyklach słynnej, włoskiej marki, mogącej się pochwalić wspaniałą, blisko 100-letnią historią. Na ogół, kiedy już złapią bakcyla, pozostają tej marce wierni na zawsze. Łączy ich pasja do pozytywnych wibracji generowanych przez bardzo charakterystyczny, widlasty silnik z wzdłużnie ustawionym wałem i poprzecznie rozstawionymi cylindrami. Tak, to właśnie motocykliści z Moto Guzzi Club Poland. Spotykają się każdego roku w innym miejscu, tym razem już po raz dziewiętnasty!

__________________________________________

W ludziach, których poznałem na zlocie Moto Guzzi, ujął mnie pogodny nastrój, wewnętrzny spokój i brak niepotrzebnej "napinki", z którą niestety coraz częściej miewam do czynienia na różnych imprezach. Tutaj na całe szczęście nikt nie miał potrzeby udowadniania czegoś znajomym z klubu, ani popisywania się. Nie spotkałem na tej imprezie ludzi z kompleksami, którym motocykl jest potrzebny do łechtania swojego ego i podnoszenia poczucia własnej wartości. Spotkałem za to ludzi uśmiechniętych, szczęśliwych, spełnionych i bardzo otwartych. Czułem się w tym gronie bardzo swobodnie, aż nie chciało mi się odjeżdżać… Może to znak, że sam też powinienem kupić Moto Guzzi? Dziękuję Wam wszystkim i każdemu z osobna za tak miłe i przyjazne przyjęcie, do następnego!

Uwaga: Jeśli w najbliższym czasie wybierzecie się z Warszawy na Roztocze, to nie powtórzcie mojego błędu i nie jedźcie beznadziejną, remontowaną trasą przez Lublin, tylko najpierw drogą nr 79, przez Kozienice, Zwoleń i Lipsko, a dalej drogą nr 74 do Kraśnika i Janowa Lubelskiego. Wracałem tą drugą trasą i jest o niebo lepsza, ciekawsza oraz przyjemniejsza do jazdy.

Więcej o motocyklach Moto Guzzi: www.motoguzzi-poland.pl

Więcej o klubie: www.guzziclub.pl

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę