tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Zlot Moto Guzzi Club Poland - Susiec 2018 [relacja video]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Zlot Moto Guzzi Club Poland - Susiec 2018 [relacja video]

Autor: Piotr Barry Barya 2018.06.19, 12:31 Drukuj

XIX Zlot Moto Guzzi Club Poland zorganizowano na Roztoczu, w niewielkiej miejscowości Susiec. Do zlokalizowanego na leśnym terenie ośrodka "Roztoczanka" zjechali nie tylko motocykliści z całej Polski, ale też goście z Włoch, Niemiec, Czech, czy Austrii. Nie zabrakło również jednoosobowej reprezentacji i kamery Ścigacz.pl!

Jeżdżą na motocyklach słynnej, włoskiej marki, mogącej się pochwalić wspaniałą, blisko 100-letnią historią. Na ogół, kiedy już złapią bakcyla, pozostają tej marce wierni na zawsze. Łączy ich pasja do pozytywnych wibracji generowanych przez bardzo charakterystyczny, widlasty silnik z wzdłużnie ustawionym wałem i poprzecznie rozstawionymi cylindrami. Tak, to właśnie motocykliści z Moto Guzzi Club Poland. Spotykają się każdego roku w innym miejscu, tym razem już po raz dziewiętnasty!

NAS Analytics TAG

W ludziach, których poznałem na zlocie Moto Guzzi, ujął mnie pogodny nastrój, wewnętrzny spokój i brak niepotrzebnej "napinki", z którą niestety coraz częściej miewam do czynienia na różnych imprezach. Tutaj na całe szczęście nikt nie miał potrzeby udowadniania czegoś znajomym z klubu, ani popisywania się. Nie spotkałem na tej imprezie ludzi z kompleksami, którym motocykl jest potrzebny do łechtania swojego ego i podnoszenia poczucia własnej wartości. Spotkałem za to ludzi uśmiechniętych, szczęśliwych, spełnionych i bardzo otwartych. Czułem się w tym gronie bardzo swobodnie, aż nie chciało mi się odjeżdżać… Może to znak, że sam też powinienem kupić Moto Guzzi? Dziękuję Wam wszystkim i każdemu z osobna za tak miłe i przyjazne przyjęcie, do następnego!

Uwaga: Jeśli w najbliższym czasie wybierzecie się z Warszawy na Roztocze, to nie powtórzcie mojego błędu i nie jedźcie beznadziejną, remontowaną trasą przez Lublin, tylko najpierw drogą nr 79, przez Kozienice, Zwoleń i Lipsko, a dalej drogą nr 74 do Kraśnika i Janowa Lubelskiego. Wracałem tą drugą trasą i jest o niebo lepsza, ciekawsza oraz przyjemniejsza do jazdy.

Więcej o motocyklach Moto Guzzi: www.motoguzzi-poland.pl

Więcej o klubie: www.guzziclub.pl

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr