tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Złodziej na skuterze ucieka przed policją, kończy na masce samochodu Triumph Tlo premium Tiger prawdziwa przygoda 08-03
NAS Analytics TAG

Złodziej na skuterze ucieka przed policją, kończy na masce samochodu

Autor: Alonzo 2016.03.29, 08:54 Drukuj

"Wiesz, że wypadek był mocny gdy kierowcy spadają sandały."

Komentarze pod takimi filmikami zawsze bezbłędne. Tym razem wygrał: "Wiesz, że wypadek był mocny gdy kierowcy spadają sandały". Uciekający na skuterze złodziej wymusza pierwszeństwo kierowcy samochodu. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało, a funkcjonariusz policji (także na jednośladzie) mógł dokonać aresztowania:

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę