tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Złodziej na skuterze ucieka przed policją, kończy na masce samochodu NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Złodziej na skuterze ucieka przed policją, kończy na masce samochodu

Autor: Alonzo 2016.03.29, 08:54 Drukuj

"Wiesz, że wypadek był mocny gdy kierowcy spadają sandały."

NAS Analytics TAG

Komentarze pod takimi filmikami zawsze bezbłędne. Tym razem wygrał: "Wiesz, że wypadek był mocny gdy kierowcy spadają sandały". Uciekający na skuterze złodziej wymusza pierwszeństwo kierowcy samochodu. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało, a funkcjonariusz policji (także na jednośladzie) mógł dokonać aresztowania:

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę