tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Zawodnik KTM, Rene Hofer, zgin na nartach porwany przez lawin
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Zawodnik KTM, Rene Hofer, zgin na nartach porwany przez lawin

Autor: Dominika Jochymska 2021.12.06, 13:42 Drukuj

Rene Hofer, fabryczny zawodnik KTM startujący w Mistrzostwach Świata w Motocrossie MX2, zmarł w sobotę, po tym jak został porwany przez lawinę podczas jazdy na nartach z przyjaciółmi w regionie Salzburga.

Po południu, w sobotę 4 grudnia, podczas górskiego wypadu na narty z dziesiątką przyjaciół, Hofer wraz z siedmioma innymi osobami z grupy, zostali porwani przez lawinę. Rene i dwójka jego przyjaciół zostali przysypani ponad 4,5 metrową warstwą śniegu i niestety nie przeżyli.

NAS Analytics TAG

Hofer był jednym z najbardziej uśmiechniętych i pogodnych zawodników w padoku. Austriak miał przed sobą świetlaną przyszłość i wcześniej pokazał przebłysk tego, co ma nadejść, zdobywając w 2016 roku mistrzostwo świata juniorów i mistrzostwo Europy w klasie 85 cm3. W tym sezonie wygrał swój pierwszy wyścig w klasie MX2 oraz rundę w Pietramuracie. Dodatkowo zwyciężył w klasyfikacji generalnej klasy MX2 podczas Motocross of Nations, gdzie reprezentował Austrię. Miał 19 lat.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr