tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Z Isle of Man do twojego garażu - Peter Hickman sprzedaje swojego Triumpha NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Z Isle of Man do twojego garażu - Peter Hickman sprzedaje swojego Triumpha

Autor: Wojtek Grzesiak 2019.12.11, 07:17 Drukuj

Team Petera Hickmana wystawił na sprzedaż motocykl Triumph Daytona 675R, na którym zawodnk startował w Tourist Trophy oraz Ulster GP w 2017 roku.

Hickman wygrał na tym motocyklu dwa wyścigi Ulster GP w sezonie 2017. Maszyna została kompleksowo przerobiona. Firma JT Tuning zwiększyła moc silnika do 130 koni mechanicznych. W Daytonie zainstalowano zaawansowany pakiet elektroniki od firmy Motec oraz zawieszenie K Tech.

NAS Analytics TAG

Motocykl jest sprzedawany bezpośrednio przez team wyścigowy Smiths Racing. Ogłoszenie pojawiło się na platformie eBay. Żeby stać się posiadaczem tego motocykla trzeba wydać równowartość 127 tysięcy złotych (25 tys. funtów).

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę