tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Yamaha dziękuje Colinowi Edwardsowi NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Yamaha dziękuje Colinowi Edwardsowi

Autor: Bartosz Marcinkowski 2014.08.21, 09:19 1 Drukuj

Zespół Yamaha Motor ze Stanów Zjednoczonych wpadł na genialny pomysł i stworzył klip przedstawiający przebieg kariery Colina Edwards, który kilkanaście dni temu ogłosił zakończenie kariery. Tym gestem japoński team chciał podziękować swojemu byłemu kierowcy za dotychczasową współpracę. Na filmiku możemy zobaczyć najważniejsze momenty z życia Amerykanina, jego początek kariery, odniesione zwycięstwa, niesamowite akcje, upadki i zdjęcia przedstawiające jego najbliższych. Sami musicie zobaczyć ten film!

NAS Analytics TAG

Colin Edwards to dwukrotny mistrz serii World Superbike i trzykrotny zwycięzca wyścigu Suzuka 8h. Edwrads nadal będzie współpracował ze swoim zespołem NGM Forward Racing w rozwoju przyszłych motocykli teamu. Amerykanin planuje również start z dziką kartą na torze w Silverstone i w kończącej sezon rundzie w Walencji.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę