tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Edwards: "Mój motocykl to kupa gó**a!"
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Edwards: "Mój motocykl to kupa gó**a!"

Autor: Lovtza 2012.07.27, 13:51 11 Drukuj

Colin Edwards zawsze znany był z ciętego języka i nie owijania spraw w bawełnę. Pytanie czy tym razem nie posunął się za daleko? Na ostatniej konferencji prasowej przed amerykańską rundą MotoGP zawodnik zespołu Forward Racing BMW-Suter postawił sprawę jasno:

„Mój motocykl to kupa gówna i to chyba najlepszy sposób na opisanie sytuacji. Poklepywaliśmy się po tyłkach i łaskotaliśmy się po jajach, ale nie dało to żadnych owoców. Część rzeczy spośród tych, które nam obiecano, nigdy się nie wydarzyła. Ja nie tylko próbuję się ścigać na tym motocyklu, ja próbuję zrobić 100% prac rozwojowych z nim związanych.”

Amerykanin przyznaje, że sam pomysł CRT jest dobry, ale jego formuła musi być zmieniona. Edwards testował we Włoszech inne maszyny CRT po rundzie na Mugello i jest dosyć prawdopodobne że w Stanach przesiądzie się na Aprilię.

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 3
Pokaż wszystkie komentarze
Autor: z 27/07/2012 17:57

WSBK to kupa gó**na!

Odpowiedz
Autor: z 29/07/2012 13:42

dobre! bić buraka!

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę