tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 De Angelis zastpi Edwardsa w NGM Forward Racing
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
motul belka 950
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG

De Angelis zastpi Edwardsa w NGM Forward Racing

Autor: Bartosz Marcinkowski 2014.08.12, 10:08 Drukuj

Zespół NGM Forward Racing i jego dotychczasowy kierowca Colin Edwards wspólnie podjęli decyzję, że Amerykanin nie wystąpi w najbliższym wyścigu podczas GP Czech w Brnie oraz w pozostałej części sezonu. Jego miejsce ma zająć Alex De Angelis, który w tym sezonie występował w serii Moto2. Dwukrotny mistrz serii World Superbike, Colin Edwrads nadal będzie współpracował z zespołem w rozwoju przyszłych motocykli. Edwards planuje również start z dziką kartą na torze w Silverstone i w kończącej sezon rundzie w Walencji.

- Jesteśmy bardzo wdzięczni Colinowi za jego wkład w rozwój naszego zespołu. Nadal liczymy na naszą dalszą współpracę. Na pewno dzięki jego doświadczeniu i umiejętnościom możemy stać się jeszcze lepszym zespołem - mówił właściciel zespołu, Giovanni Cuzari.

NAS Analytics TAG

- To był dla mnie wspaniały czas. Dzięki wsparciu rodziny, przyjaciół i zespołu ścigałem się przez tyle lat. Obecnie nie wiem jeszcze na sto procent co będę robił przez drugą część sezonu. Na pewno będę chciał wystartować na Sliverstone. Cały czas myślę o mojej przyszłości i będę się nad nią zastanawiał - mówił Colin Edwrads.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    motul belka 950
    NAS Analytics TAG
    na gr