tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 De Angelis zastąpi Edwardsa w NGM Forward Racing
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

De Angelis zastąpi Edwardsa w NGM Forward Racing

Autor: Bartosz Marcinkowski 2014.08.12, 10:08 Drukuj

Zespół NGM Forward Racing i jego dotychczasowy kierowca Colin Edwards wspólnie podjęli decyzję, że Amerykanin nie wystąpi w najbliższym wyścigu podczas GP Czech w Brnie oraz w pozostałej części sezonu. Jego miejsce ma zająć Alex De Angelis, który w tym sezonie występował w serii Moto2. Dwukrotny mistrz serii World Superbike, Colin Edwrads nadal będzie współpracował z zespołem w rozwoju przyszłych motocykli. Edwards planuje również start z dziką kartą na torze w Silverstone i w kończącej sezon rundzie w Walencji.

- Jesteśmy bardzo wdzięczni Colinowi za jego wkład w rozwój naszego zespołu. Nadal liczymy na naszą dalszą współpracę. Na pewno dzięki jego doświadczeniu i umiejętnościom możemy stać się jeszcze lepszym zespołem - mówił właściciel zespołu, Giovanni Cuzari.

- To był dla mnie wspaniały czas. Dzięki wsparciu rodziny, przyjaciół i zespołu ścigałem się przez tyle lat. Obecnie nie wiem jeszcze na sto procent co będę robił przez drugą część sezonu. Na pewno będę chciał wystartować na Sliverstone. Cały czas myślę o mojej przyszłości i będę się nad nią zastanawiał - mówił Colin Edwrads.

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę