tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 KTM wystartuje w MotoGP w 2017 roku!

KTM wystartuje w MotoGP w 2017 roku!

Autor: Bartosz Marcinkowski 2014.08.01, 10:30 4 Drukuj

Grono zespołów fabrycznych w MotoGP stale się powiększa. Wcześniej informowaliśmy was, że w najbliższych latach do startu w motocyklowych mistrzostwach świata szykuje się Suzuki i Aprilia.Teraz okazuje się, że do rywalizacji planuje dołączyć KTM.

Stefan Pierer, szef austriackiego koncernu zapowiedział, że KTM będzie ścigał się w MotoGP od 2017 roku. Obecnie Austriacy są w fazie konstruowania nowego motocykla, specjalnie przygotowywanego do rywalizacji w mistrzostwach. Już wiadomo, że będzie to motocykl o pojemności 1000cc i nazwie RC16. Jego pierwsze testy mają odbyć się w maju 2015 roku. Jako potencjalnego kandydata na kierowcę KTM-u Stefan Pierer wymienił Stefana Bradla, który obecnie jeździ w zespole LCR Honda MotoGP.

Zdjęcia
Komentarze 3
Pokaż wszystkie komentarze
Autor:x 01/08/2014 14:30

Dobry dowcip.

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę