tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Jorge Lorenzo w Movistar Yamaha do 2016 roku!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Jorge Lorenzo w Movistar Yamaha do 2016 roku!

Autor: Bartosz Marcinkowski 2014.08.11, 10:22 1 Drukuj

Po wielu tygodniach spekulacji transferowych, zespół Movistar Yamahy przedłużył o dwa lata kontrakt z Hiszpanem Jorge Lorenzo, który jest dwukrotnym mistrzem świata kategorii MotoGP. Lorenzo już wcześniej zapowiadał, że chce dalej jeździć w barwach japońskiego koncernu, więc kwestią czasu było to, kiedy kontrakt zostanie podpisany. W tym sezonie Jorge Lorenzo zajmuje czwarte miejsce w klasyfikacji generalnej i traci aż 133 punkty do prowadzącego Marca Marqueza.

- Jestem bardzo szczęśliwy, że mogę ogłosić podpisanie nowego kontraktu z Yamahą. Teraz spokojnie będę mógł się skupić na kolejnych startach w MotoGP. Nie ukrywam, że bardzo zależało mi na pozostaniu w moim teamie. Wieżę, że w następnym roku możemy razem walczyć o nasz trzeci tytuł - mówił Jorge Lorenzo.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę