tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Yamaha R1 w wyścigu Le Mans - ekspresowa wymiana hamulca
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Yamaha R1 w wyścigu Le Mans - ekspresowa wymiana hamulca

Autor: P.B. 2017.04.16, 18:45 Drukuj

Jak myślicie, ile może potrwać wymiana przedniego hamulca w wyścigowym motocyklu Yamaha R1? Według naszych obserwacji, to zaledwie 45 sekund…

Motocykl widoczny na filmie to Yamaha R1 należąca do zwycięskiego teamu GMT94 Yamaha, w 24-godzinnym wyścigu Le Mans. Hamulec został wymieniony po trzynastu godzinach wyścigu. Gdyby warsztaty motocyklowe pracowały w takim tempie, jadąc na wymianę oleju, filtra, klocków hamulcowych i regulację zaworów, nie zdążylibyśmy nawet wypić kawy… Pytanie tylko, ile musiałaby kosztować usługa wykonana w takim tempie?

NAS Analytics TAG

Korzystając z okazji, gratulujemy zwycięstwa zarówno trzem zawodnikom teamu GMT94 Yamaha (David Checa, Niccolò Canepa i Mike Di Meglio) jak i pozostałym członkom zespołu.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę