tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 X-Fighters Warszawa - oficjalne video NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

X-Fighters Warszawa - oficjalne video

Autor: Alonzo 2008.06.24, 17:30 9 Drukuj

Travis Pastrana w Polsce. Bóg zstępuje na polską ziemię. Niemożliwe staje się prawdą. Przedstawiamy pierwsze oficjalne video Red Bull X-Fighters w Warszawie.

Chociaż wciąż wydaje się nam to prima aprilisowym żartem, to jeszcze świeże video promujące X-Fighters w Warszawie nie pozostawia jakichkolwiek złudzeń. We wrześniu w Warszawa będzie gościła kogoś, kto jak dotąd zdawał się nam mieszkać jedynie w niebie. Travis Pastrana, bo o nim mowa, król i legenda FMX, przez wielu uważany za pół krwi boga, wystąpi 6 września na zawodach Red Bull X-Fighters Super Session Warsaw .

Oto pierwsze oficjalne video, promujące te zawody:

get flash player

Wymagania:

Flash Player 8
Włšczona obsługa JavaScript w przeglšdarce
Oto informacje na temat Red Bull X-Fighters, pochodzące bezpośrednio od organizatora tej imprezy:

Red Bull X-Fighters to cykl zawodów uznawany za najbardziej emocjonujące, najbardziej prestiżowe
i najważniejsze wydarzenie freestyle motocross na świecie. W zawodach uczestniczą najlepsi na świecie zawodnicy freestyle motocross, którzy wybijając się ze specjalnej rampy wykonują spektakularne tricki, wznosząc się na wysokość 11 metrów i pokonując odległości do 25 metrów.

Zawody Red Bull X-Fighters rozgrywane są od 2001 roku na arenach walk byków - Las Ventas
w Madrycie oraz w Plaza de Toros w stolicy Meksyku. W roku 2007 - w ramach światowej serii - zawody Red Bull X-Fighters po raz pierwszy zostały rozegrane poza areną walk byków - na zamku Slane w Irlandii. W tym roku w ramach światowej serii zawody odbyły się w Meksyku, Brazylii, Stanach Zjednoczonych, a kolejne przystanki odbędą się jeszcze w Hiszpanii, Niemczech. Tegoroczna seria zakończy się podczas finału w Polsce, który jako Red Bull X-Fighters Super Session Warsaw odbędzie się na warszawskim Stadionie X-lecia! Będzie to wielkie sportowe pożegnanie z tym historycznym miejscem, zanim powstanie tam Stadion Narodowy. Na jeden wrześniowy wieczór, Stadion stanie się areną zmagań dla światowych mistrzów FMX, którzy po raz pierwszy staną do walki w Polsce i w tej części Europy. Po raz pierwszy w takiej rangi zawodach FMX będziemy mogli podziwiać polskiego zawodnika Barta Ogłazę. Jako gość specjalny w zawodach weźmie udział Travis Pastrana!

Z okazji Red Bull X-Fighters Warszawa została przygotowana specjalna gra mobilna. Oto informacje na temat tej gry, pochodzące od organizatora zawodów:

Mobilna gra Red Bull X-Fighters została stworzona dla tych, którzy chcą poczuć się jak najlepsi zawodnicy FMX, poznać atmosferę zawodów, sprawdzić się w najbardziej ryzykownych ewolucjach. Grając w Red Bull X-Fighters użytkownik rywalizuje w zawodach freestylowych, do dyspozycji ma wiele efektownych trików z dodatkową możliwością obrotów. Grać można w 5 lokalizacjach, w których w tym roku odbywają się zawody, począwszy od gorącego brazylijskiego sambadromu po madrycką arenę walki byków. Na najlepszych graczy, którzy ukończą wszystkie lokalizacje czekają zmagania finałowej lokalizacji w czasie Super Session na stadionie X-lecia w Warszawie.

Aby kupić grę wyślij sms pod numer 7660 o treści „redbull" - (Koszt SMS 7,32zł z VAT)
Dzwonki i tapety do gry dostępne wkrótce na stronie www.rbxf.breakpoint.pl !

Cechy gry:

- bardzo realistyczna fizyka
- 9 różnych tricków
- możliwość łączenia trików z obrotami
- 3 tryby zawodów: freestyle, speed&style, step-up
- 6 lokalizacji, w tym Red Bull X-Fighters Super Session Warsaw


Więcej informacji na temat zawodów znajduje się na stronie www.redbullxfighters.com
Informacje na temat gry znaleźć można pod adresem www.rbxf.breakpoint.pl


  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 8
Pokaż wszystkie komentarze
Autor:MELEK 11/07/2008 14:45

nie gra mi ten filmik ;(

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę