tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Wysza przed dom by pomc motocyklicie. Dostaa 4500 euro kary
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Wysza przed dom by pomc motocyklicie. Dostaa 4500 euro kary

Autor: Alonzo 2022.01.22, 20:16 4 Drukuj

Przed domem kobiety doszło do wypadku, w którym ucierpiał motocyklista. Ta zdecydowała się złamać kwarantannę i udzielić poszkodowanemu pomocy. Policja nałożyła na nią mandat 4 500 euro.

Do zdarzenia doszło we Włoszech, w okolicach Padwy. Jak donosi serwis PAP 56-letnia Włoszka została umieszczona na kwarantannie z powodu pozytywnego wyniku testu na koronawirusa. Przed jej domem doszlo do wypadku. Gdy usłyszała hałas, wyszła z domu by zobaczyć, co się stało. Zobaczyła poszkodowanego motocyklistę, który chwilę wcześniej stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w znak drogowy, a następnie wpadł do rowu.

NAS Analytics TAG

Kobieta pomogła motocykliście podnieść się z ziemi. Zaznaczmy, że nie było to właściwe działanie, bo poszkodowany uskarżał się na ból i w tej sytuacji zbędne ruchy mogły doprowadzić do pogorszenia się stanu jego zdrowia, jezeli, na przykład, miałby on uszkodzony kręgosłup. Wkrótce na miejsce zdarzenia dotarło pogotowie i włoscy karabinierzy. Policanci odkryli, że kobieta przebywa aktualnie na kwarantannie, spowodowanej pozytywnym wynikiem testu na koronawirusa. Pomimo protestów kobiety i apeli o zachowanie zdrowego rozsądku karabinierzy sporządzili notatkę ze zdarzenia i przekazali ją dalej. Teraz 56-letnia Włoszka otrzymała wyrok sądu, który pierwotnie skazywał ją na 4 miesiące aresztu, a ostatecznie został zamieniony na grzywnę 4 500 euro. Jak na ironię zaraz przed zdarzeniem kobieta otrzymała pierwszy negatywny wynik testu po przebytej chorobie. Do zwolnienia z kwarantanny konieczny był drugi, negatywny wynik.

Teraz skazana na wysoką grzywnę zastanawia się, co powinna była zrobić w tej sytuacji. Czy właściwe było zostawienie rannego na ulicy?

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 3
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr