tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Wyścigowe Motocyklowe Mistrzostwa Polski ruszają w ten weekend Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Wyścigowe Motocyklowe Mistrzostwa Polski ruszają w ten weekend

Autor: Lovtza 2014.04.11, 10:13 Drukuj

W ten weekend ruszają Wyścigowe Motocyklowe Mistrzostwa Polski. Pierwsza i druga runda WMMP odbędzie się na torze Slovakiaring. Nasi zawodnicy, zarówno w klasach Pucharu Polski (Rookie 600, Rookie 1000) jak i WMMP (SBK, STK1000, STK600 i SSP) pojadą razem z mistrzostwami Czech, Słowacji i Węgier. Organizatorem rundy jest słowacka federacja FMS.

Na starcie zobaczymy najważniejsze postacie naszych wyścigów motocyklowych. W klasie Superbike staną Paweł Szkopek, Janusz Oskaldowicz, Irek Sikora, Bartek Wiczyński i Piotr Górka. Małą sensacją będzie powrót do wyścigów Marcina Walkowiaka. W Stockach 1000 pojedzie Marek, młodszy z braci Szkopków a także Robin Kraaikamp.

NAS Analytics TAG

Słabo wygląda sytuacja w 600-tkach. Na starcie stanie Marcin Sikora, na staracie nie zobaczymy niestety Daniela Bukowskiego, który skupi się w tym roku na Alpe Adria.

Sporo Polaków może natomiast pojawić się w klasach pucharu Polski. Zarówno w Rookie 600 jak i w Rookie 1000 zapowiada się niezła frekwencja.

Teraz pozostaje zatem trzymać kciuki za zawodników. Liczymy na ciekawą i bezgruzową rywalizację. 

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę