tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Wycigowe Motocyklowe Mistrzostwa Polski ruszaj w ten weekend
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
motul belka 950
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG

Wycigowe Motocyklowe Mistrzostwa Polski ruszaj w ten weekend

Autor: Lovtza 2014.04.11, 10:13 Drukuj

W ten weekend ruszają Wyścigowe Motocyklowe Mistrzostwa Polski. Pierwsza i druga runda WMMP odbędzie się na torze Slovakiaring. Nasi zawodnicy, zarówno w klasach Pucharu Polski (Rookie 600, Rookie 1000) jak i WMMP (SBK, STK1000, STK600 i SSP) pojadą razem z mistrzostwami Czech, Słowacji i Węgier. Organizatorem rundy jest słowacka federacja FMS.

Na starcie zobaczymy najważniejsze postacie naszych wyścigów motocyklowych. W klasie Superbike staną Paweł Szkopek, Janusz Oskaldowicz, Irek Sikora, Bartek Wiczyński i Piotr Górka. Małą sensacją będzie powrót do wyścigów Marcina Walkowiaka. W Stockach 1000 pojedzie Marek, młodszy z braci Szkopków a także Robin Kraaikamp.

NAS Analytics TAG

Słabo wygląda sytuacja w 600-tkach. Na starcie stanie Marcin Sikora, na staracie nie zobaczymy niestety Daniela Bukowskiego, który skupi się w tym roku na Alpe Adria.

Sporo Polaków może natomiast pojawić się w klasach pucharu Polski. Zarówno w Rookie 600 jak i w Rookie 1000 zapowiada się niezła frekwencja.

Teraz pozostaje zatem trzymać kciuki za zawodników. Liczymy na ciekawą i bezgruzową rywalizację. 

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    motul belka 950
    NAS Analytics TAG
    na gr