tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Wyścigowe Motocyklowe Mistrzostwa Polski - wyniki pierwszego wyścigu Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Wyścigowe Motocyklowe Mistrzostwa Polski - wyniki pierwszego wyścigu

Autor: Łukasz "Boczo" Tomanek 2014.04.13, 12:04 7 Drukuj

Za nami pierwszy wyścig inauguracyjnej rundy WMMP na Slovakiaring. W klasie SBK na pierwszym miejscu uplasował się Czech Jan Halbich z najlepszym czasem 1:24.205. Tuż za nim znalazł się Ireneusz Sikora (1:25.091) oraz Janusz Oskaldowicz (1:25.724). W pierwszej dziesiąte znaleźli się jeszcze Polacy: Waldemar Chelkowski (6), Paweł Szkopek (8) oraz Mariusz Kondratowicz (9).

Klasę SST 1000 zdominował Michal Filla z czasem 1:24.518. Na drugim miejscu wyścig zakończył Martin Choy, a tuż za nim, uplasował się Marcin Walkowiak oraz Marek Szkopek na 3 i 4 pozycji. Klasa Supersport należała do Czechów: Igora Kalaba, Machala Chalupa oraz Davida Lath, którzy zajęli całe podium. Tuż za nim uplasował się Polak Szymon Strankowski.

NAS Analytics TAG

Pełne wyniki znajdziecie na zdjęciach obok. 

wyjazd z paddocku

konsultacje przed wyscigiem

S1000RR

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 3
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę