tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Wyprzedaż w Ducati. Fantastyczna Multistrada 950 S dostępna jak nigdy!
NAS Analytics TAG

Wyprzedaż w Ducati. Fantastyczna Multistrada 950 S dostępna jak nigdy!

Autor: Artykuł sponsorowany 2020.01.20, 10:05 Drukuj

Ostatnie egzemplarze Multistrady 950 S w świetnej cenie czekają na nabywców u autoryzowanych dealerów. Warto się pospieszyć, bo znakomity turystyk z Borgo Panigale to jeden z najpopularniejszych modeli w swojej klasie!

Multistrada 950 S to motocykl, który dostarcza prawdziwie sportowych emocji w motocyklowej turystyce. Znakomite własności jezdne i fantastyczny, żywiołowy silnik V2 zapewniają prawdziwie euforyczne doznania.

Podczas naszych testów, Barry zachwycił się tym motocyklem. Choć nie jest to najszybszy, ani najmocniejszy model w gamie, ma wszystko, co potrzebne do dostarczenia nieprzebranych pokładów frajdy – znakomity silnik, fantstyczne prowadzenie i niezwykłą poręczność. 

ducati logo  

Wyprzedaż rocznika Ducati - Sprawdź!

Barry wrócił z testów Multistrady 950 S zachwycony, a jego wrażenia potwierdzają opinie nabywców tego modelu. Multistrada 950 S to optymalny kompromis między codzienną użytecznością, wymaganiami dalekiej turystyki i sportowymi osiągami. W tym wypadku nie trzeba jednak rezygnować z żadnych cech – motocykl daje wszystko, czego można oczekiwać. 

Teraz Multistrada 950 S dostępna jest w świetnej cenie w wyprzedażowej ofercie. Za nowy motocykl z ubiegłego roku zapłacisz tylko 65 900 zł. Jest on dostępny w systemie korzystnego finansowania Niska Rata – zaledwie 784 zł. Także dla przedsiębiorców oferta Multistrady 950 S jest wyjątkowo korzystna – motocykl dostępny jest już od 489 zł netto miesięcznie.

Multistrada 950 S wyposażona jest w półaktywne zawieszenie Ducati Skyhook, działający w obie strony quickshifter, reflektor LED, wyświetlacz TFT. Kierowca ma także do dyspozycji działający w zakrętach system ABS firmy Bosch. 

Multistrada 950 S MY19 01 Versioni 677x740

Do napędu Multistrady 950 S wykorzystano silnik V-twin o mocy 113 KM, dysponujący momentem obrotowym wynoszącym 96 Nm. Gotowy do jazdy motocykl waży 230 kg z pełnym zbiornikiem.

U autoryzowanych dealerów czekają także inne motocykle w specjalnych, obniżonych cenach – między innymi Panigale 959 i V4, Monster 1200 i XDiavel S. Więcej szczegółów dotyczących wyprzedaży znajdziesz na stronie http://ducatipolska.pl/wyprzedaz-rocznika-ducati-nie-czekaj

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę